Propozycja roadmapy

Cześć

Bardzo często, co jest naturalne, @artur proszony jest o jakiś interesujący temat, np:
Artur, wróć do tematu rozpoznawania twarzy, byłby wypas

Jak wszyscy wiemy, każdy chce coś innego, co go najbardziej interesuje, czego najbardziej potrzebuje a z drugiej strony jest Artur, jeden Artur i jego “brak czasu” - zaraza, która dopada każdego :wink: dlatego proponuję stworzyć roadmapę tego co chcesz zrobić Arturze. Może dodatkowo każdy z nas proponowałby temat a na podstawie popularności tych tematów tworzona będzie roadmapa, jakaś część tej roadmapy, wszystko w jednym poście aby zachować porządek.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby na podstawie takiej roadmapy, zaawansowani użytkownicy Home Assistanta przejmowali tematy i publikowali rozwiązanie na łamach forum lub pomagali Arturowi.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :grin:.

Pozdrawiam
macek

2 Likes

Rozpatruje wniosek bardzo pozytywnie. W przyszłym tygodniu powstanie taka roadmapa. Muszę tylko usiąść i wymyśleć sposób. Temat na forum wydaje mi się mało elastyczny. Ale na 100% w przyszłym tygodniu powstanie.

Jak forum obsługuje rodzaj “dynamicznej ankiety” będzie Ci łatwiej- wprowadzasz tylko zgłoszenia a ci co chcą głosują wybierając temat, widać ilość, widać kto co chce itp :slight_smile:

Sprawdzę możliwości. Dzięki za info.

hhaha i kolejny temat do przemyślenia… zanim zajmie się tymi w kolejce…

Panowie Kategoryzacja Roadmapa dodana. Każdy temat tam wrzucony ma przycisk “GŁOSUJ” więc możecie głosować nad “ważnością” tematów i oczywiście dodawać własne pomysły

1 Like

@macek @artur Super pomysł :slight_smile: