Radio internetowe

Panowie mam pewien problem.

Posiadam radio (odbiornik radiowy) firmy Kenwood M-7000s, zauważyłem, że współpracuje ono z integracją “Frontier Silicon”.

Problem jest taki, że nie mogę nawet zmienić stacji radiowej przez podstawową funkcję w NR…

Przesyłam flow do sprawdzenia. Nie wiem co jest grane…:frowning: zamiast radia wprowadziłem TV i nod przechodzi. błąd w node red mam następujący:

image

flows.json (1.2 KB)

Nie wiem co jest grane:(

W nodzie call-service nie ma domeny i usługi, czy tylko nie importuje się?

Coś nie tak jest z tym nodem - u mnie nie działa, pokazuje błędy call service, usunąłem i dodałem swój i wszystko działa.

Na nod call service idzie payload z funkcji która jest wcześniej…

Ale w funkcji nie podajesz domeny i usługi - to definiujesz w node call service

Co ja jeszcze mam tu napisać jak w funkcji jest raczej wszystko?

Tak jak pisałem u mnie nie widziałem Domeny i Usługi. Tak jak pokazujesz to jest wszystko. Może spróbuj usunąć noda i dodać na nowo - u mnie też wywala błąd na Twoim nodzie.

Usuwałem, dodawałem i nic…:confused:

Problem na to wygląda tkwi w media_player.radio_kuchnia ale nie wiem za cholerę jaki…

Tak mi przyszło jeszcze do głowy - spróbuj zamienić usługe play_media na media_play.

No właśnie ktoś wyjaśni czym to się różni?
@jar87
Musisz wypełnić ‘’‘data’‘’ tym co masz w nodzie function, a nod function pomiń, poszukaj jak powinna wyglądać składnia. I jeszcze pytanie czy cokolwiek możesz odtwarzać na media_player.radio_kuchnia?

@jar87 adres jest dobry bo puszczlem to na swój głośnik Gmini za pomocą nodu ’ node-red-contrib-cast

@artpc jak przenoszę wszystko do call service mam taki błąd:

image

Zły adres do streamu jest?:confused: Już sam nie wiem, głupieję…:frowning:

Z pod poziomu HA mogę włączyć/wyłączyc, podgłosić/ściszyć, zmienić żródło odtwarzania (USB/Spotify/Radio internetowe), ale nie mogę w radiu internetowym zmienić srtreamu, a to chcę osiągnąć, dlatego zacząłem od prostego flow, a jak to bedzie “robiło” przejdę na zaawansowany flow.

@Formalgo próbowałem i tak i tak, nie robi to nic.