Reklamy na serwisie

Drodzy. Uruchomiłem reklamy na głównej stronie serwisu (wszystkie tematy są bez reklam). Dajcie znać na ile jest to irytujące/przeszkadzające, a na ile daje się z tym żyć.
Z racji tego, że wszystko sam finansuje muszę szukać jakiegoś zwrotu kosztów ale nie chcę tego robić kosztem wygody, czytelności samego serwisu. Dlatego jak będzie bardzo źle to dajcie znać i generalnie dajcie znać co o tym myślicie.

Właśnie zauważyłem, :thinking: aż zrobiłem CTRL+F5 w przeglądarce, potem dopiero przeczytałem posta - rozumiem, z czegoś trzeba się utrzymywać, reklamy w tej formie - na razie na głównej stronie serwisu - nie zgłaszam sprzeciwu :slightly_smiling_face:.
Jeżeli samo klikanie w reklamę daje jakieś realne pieniążki będę klikać codziennie.

@macek będą tylko tak jak są. Nie będę dodawał więcej ani w innych miejscach bo sam ich nie lubię :grinning:
Jednak tak jak napisałeś z czegoś trzeba się utrzymać.
Klikaj będę wdzięczny :grinning:
Dziękuję też za zrozumienie.

Nie mam żadnych programów blokujących, to gdzie te reklamy??

Jako moderator masz od nich spokój bo tak działa ten dodatek :grinning: ale jak bardzo chcesz mogę spróbować Tobie również włączyć :grinning:

@Marcin_Domański zobacz teraz. Też powinieneś mieć

No mam atakują ze wszystkich stron :sweat_smile:
Zwróć uwagę że nie byłem zalogowany.
Prawdopodobnie coś chwilowo majstrowałeś przy ich wyświetlaniu.

Miłością do nich nie pałam, ale jeżeli klikanie w nie Ci pomoże to zostaw.

Dla mnie mogą być, nie przeszkadzają.

Dzięki Panowie za zrozumienie.

Klikanie na dzisiaj w reklamy zaliczone :slight_smile:

1 polubienie

dziękuje bardzo :slight_smile: Normalnie tacy forumowicze jak Wy to skarb :smiley:

reklama w tej formie nie przeszkadza :slight_smile:

1 polubienie

Mi też nie przeszkadza :slight_smile: dobrze że dodałeś. Tylko nie klikajcie po kilka razy bo zaliczy jako fejkowe kliki. Mam trochę doświadczenia z admob. Na koniec miesiąc potrafią uciąć jak algorytm wyłapie że za dużo. Kiedyś dodałem do apki opcje wesprzyj developera i wyświetlała się reklama pełnoekranowa i tam wchodził tylko ta osoba która chciał “wesprzeć” ale chyba było za dużo kliknięć względem wyświetleń na koniec miesiąc ucinali mi kasę (około 300 zł). Mimo że ludzie chcieli dobrze to miało to inny efekt. A wyłapać mogłem to tylko ze względu na to że do tej reklamy miałem inne app_id. Raz dziennie powinno być ok :slight_smile: też już kliknąłem :slight_smile:

@Mario Dzięki za wsparcie i podzielenie się doświadczeniem :slight_smile: dla mnie to wszystko czarna magia i dopiero się uczę. Na stare lata muszę się reklamą zająć :smiley: Node-Red przy tym to pikuś.

@artur mam nadzieję że reklamy pomogą ci w rozwijaniu forum i kanału a z czasem zgłoszą się sponsorzy bo robisz naprawdę kawał dobrej roboty :slight_smile:

@Mario dzięki i oby tak było :smiley:

Wkońcu na forum zaczynają się pojawiać reklamy tematycznie z nim związane, a nie jakieś szemrane produkty finansowe czy inne badziewia.

Może algorytmy zaskoczyły