Shelly 2.5 obciążalność i temperatura

Część.
Da się z shelly 2.5 wyciągnąć informacje o temperaturze urzadzenia?
Mam podlaczoną na jednym obwodzie pompę filtra do basenu (200W) i na drugim pompę ciepła do ogrzewania wody (940W) i po kilku-kilkunastu minutach pracy moduł się wyłącza. Podejrzewam przegrzanie modułu, chociaż nie powinien być przeciążony a i w rozdzielnicy nie jest mu ciasno…
Gdzieś można znaleźć logi z przyczyną wyłączenia?

@Jacob zobacz czy nie masz przestawionej wartości w tym oknie:

Cześć,
Okazało się, że moduł wyłącza się tylko w godzinach ok 10-13. Wtedy słońce bezpośrednio świeci na rozdzielnicę (natynkową, hermetyczną). Przy obciążeniu jednego obwodu 200W działa ok. Jak dołożę 900W na drugi obwód to występuje przegrzanie… Jaka tam musi być temperatura??

Wartość trudno oszacować, ale na pewno przekracza wartość założoną przez konstruktorów shelly (przy elektronice zamontowanej obok źródeł ciepła jak silniki elektryczne szczotkowe zakłada się 70 C)
Kiedyś mi mingneło zdjęcie otwartego modułu, z telefonu nie mogę znaleść. Nie wiem czy jest w nim czujnik temperatury D18B20 (wtedy może to być dowolna temperatura ustawiona przez autorów) czy mechaniczny bimetal rozłączający zaciski podłączonego obciążenia.