Shelly 3em - urwany przycisk reset / brak hasła do wifi

Ma ktoś może ma na wierzchu shelly 3em i mógłby przedzwonić na mierniku, które na guziku “reset” zwierają się podczas naciśnięcia, oraz gdzie idą ścieżki, abym mógł się w którym miejscu przyluotwać kabelkami.
Tak wygląda cała PCB vs moja:

Mówisz i masz :wink:

1 polubienie

Dzięki Królu Złoty !!!

Edit: po udanym resecie pojawił się kolejny problem do zwalczenia - urządzenie ma wprowadzone hasło do swojego hotspota wifi SSID: shelly-xxxxxx. Czy ktoś się orientuje jak je zdjąć / zresetować ?

Wg instrukcji trzymać przycisk reset przez min 10s.

Edit:

Moim zdaniem nie ma wielkich szans na odzyskanie tego urządzania. Jeśli nawet suport Shelly da Ci nowe pliki do wgrania po kablu, to pozostaje problem kalibracji konkretnego egzemplarza:

Wyślę więc zapytanie o możliwośc udostępnienia softu, który mógłbym wgrać przez rs-a (może się uda, dam znać)

Zapytaj również o kalibrację, koniecznie.

1 polubienie

Hmm instrukcja mówi, że należy wprowadzić e-mail, którym je rejestrowałeś w chmurze (to dość dziwne posunięcie - napisz do ich wsparcia).
To jakaś bzdura i dotyczy aplikacji, na ich forum piszą aby spróbować procedury resetu przyciskiem (10sek.) od 3 do 8 razy.

To twoje hasło WIFI więc jaki to problem? Chyba że kupiłeś używane wtedy to problem.

No właśnie był on używany.
Support mi odpisał i kazał przesłać fakture zakupu, także pat.

edit: Przesłałem paragon, suport powiedział, że shelly był zakupiony z nieoficjalnego źródła, kazali zwrócić sprzedawcy, ponieważ ten nadaje się tylko do wymiany :frowning:

Dlatego nie kupuje się takich używanych , bo marna jest szansa że suport ci go zresetuje.