Sonoff ZBmini L2 i włącznik światła z podświetleniem

Cześć, w mieszkaniu mam włączniki świateł Berker One.platform z podpiętym podświetleniem. Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość instalacji Sonoff ZBmini L2 obok tego włącznika, aby podświetlenie działało? Może ono nawet świecić w trybie ciągłym, nie musi reagować na status włącznika (włączony/wyłączony).

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki!

Daj schemat elektryczny swojego włącznika lub konkretnie opisz jego konstrukcję elektryczną (mechaniczny system mocowania/montażu jaki jest zastosowany - tu ten “berker one” nas zupełnie nie interesuje).
Może link do dokumentacji elektrycznej?
Możesz zrysować schemat swojego przycisku z podświetleniem nawet na kartkę i wstawić zdjęcie.
Aby podświetlenie działało musi dać się odpiąć od łącznika przycisku dzwonkowego (albo muszą być oddzielne zaciski podświetlenia, chociaż jeden).


Popatrz na to (to jedyny możliwy schemat podłączenia, dorysowana żarówka to podświetlenie (nie wnikam, czy to LED z odpowiednimi elementami uzupełniającymi, czy neonówka, w obwodzie dla 230V~ )


albo masz 4 zaciski - oddzielnie dla przycisku (1 i 2), oddzielenie dla podświetlenia (3, 4)
abo zaciski 2 i 3 mogą być w formie wspólnego zacisku

Jeśli masz dostępne 4 osobne zaciski, to możesz podłączyć też tak jak na lewym rysunku (a podświetlenie tak jak dorysowałem po prawej).
edit: to w sumie bez znaczenia, bo najprawdopodobniej Lin i S1 są zmostkowane w środku modułu

Dziękuję za szybką odpowiedź. Poniżej przesyłam schemat podłączenia włącznika i modułu podświetlenia.

Czy ja dobrze rozumiem, że powinienem to podłączyć tak jak na schemacie #4, gdzie zamiast żarówki jest Sonoff?

I w ten sposób byłoby to do osiągnięcia?

Nie widzę tu schematu elektrycznego, więc wygląda na to że podświetlenie jest podłączone do standardowych zacisków równolegle do przycisku/przełącznika, musiałbyś je zmodyfikować samodzielnie co szczerze odradzam, pozostaje zrezygnować z podświetlania.

celowo nie zamieściłem schematów 3 i 4 bo nie pisałeś nic o wyłącznikach schodowych/krzyżowych

Mam wrażenie, że nie rozumiesz tych schematów, więc zatrudnij elektryka, on też zdecyduje czy podejmuje się przeróbki twoich przełączników (podejrzewam, że nie), dowiedz się czy istnieją wersje z osobnymi zaciskami podświetlenia (u sprzedawcy/dystrybutora/producenta).