[Sprzedam] Mała wyprzedaż po sprzątaniu

Jako że robiłem porządki u siebie, to mam trochę sprzętu nadmiarowego. Może ktoś się skusi.
Na początek nieśmiertelny terminal Wyse Z90D8 2x1,65G 4G RAM (obsadzony jeden bank) i dysk SSD 64GB. Na promoxa się nie nadaje, ale na instalacje baremetal czy pod debiana nie powinno być problemu. U mnie działało pod debianem. Oczywiście z podstawką i zasilaczem. Cena 150.
cc2652p pod USB prosto od Grzegorza Sterniczuka. Cena 150.
NAS QNAP TS-228A raczej małowymagający NAS pod backup. U mnie pod tym siedział plex i zapas dla plików. Mogę sprzedać gołego, lub z dwoma dyskami 3TB Ironwolf. Cena do dogadania. Nie mam jakiś wymagań.
Jak ktoś z Poznania, to można się dogadać na odbiór osobisty. A tak to paczkomatem.
Pytania?

Jako że nie wszystko się sprzedało, a leży i się kurzy, a może mieć dalsze życie, to:
cc2652p pod USB za 50 PLN

NAS QNAP TS-228A
Procesor: 4-rdzeniowy procesor Realtek RTD 1295 1,4 GHz
Interfejs: 3xUSB, 1xRJ-45
Pamięć robocza: 1 GB DDR4, bez możliwości rozbudowy
Wnęki: 2 x 3,5-calowy dysk SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Pod backup idealnie, albo pod media. Plex na tym działał. Myślę że okolice 500 PLN będzie ok, ale można sie dogadać. Ponad 1300 bywają na aledrogo wersje odnowione.

Nadal mam do tego 2x3T Ironwolf pod NAS oczywiście, więc można dokompletować jakby co.

Aktualne? Jestem zainteresowany

Jak na razie tak, odezwij się na priv, to dogadamy szczegóły, by tu nie zaśmiecać :wink: