[Sprzedam] Osprzęt RF433, osprzęt elektryczny

 1. Dopuszkowe moduły ściemniacza Anslut 408-053 (“uszu” montażowych można się pozbyć przy montażu w głębi puszki)
  https://www.jula.pl/globalassets/catalog/productdocuments/manual/408053_se-no-pl-en.pdf
  2 sztuki 30zł za oba, blistry nieotwierane (nigdy nie użyte).

 2. Adapter E27 na B22 (umożliwiający użycie żarówek z brytyjskim mocowaniem bagnetowym B22 w oprawkach z gwintem edisona E27) 6zł/szt. (potrzebowałem właściwie jednej sztuki, ale w PL nie mogłem znaleźć, a te dostępne tylko w wielopakach)

Ogłoszenie zawsze aktualne (postaram się edytować jeśli ktoś coś weźmie), bo to raczej sprzęt mocno niszowy, drobna negocjacja ceny możliwa, ale powyższe oferty mocno przedyskutowałem sam ze sobą (i tak są to kwoty raczej sporo poniżej ceny zakupu).

Możliwość przesyłki paczkomatem w/g cennika detalicznego.

Trochę odgrzebane, ale może bramka sonoff jeszcze aktualna?

 1. Mostek WiFi-RF iTead Sonoff RF Bridge 433
  https://www.itead.cc/sonoff-rf-bridge-433.html
  40zł folia na obudowie (zastanawiałem się nad potencjalnym wykorzystaniem po zmodowaniu, ale temat odpuściłem)


 2. Mostek USB-RF RFXCOM RFXtrx433E USB skreślony bo obecnie go używam, ale przy atrakcyjnej ofercie się zastanowię (poszukującym tego sprzętu sugeruję jednak współczesne modele u producenta)
  RFXtrx433E USB HA controller
  http://www.rfxcom.com/WebRoot/StoreNL2/Shops/78165469/MediaGallery/Downloads/RFXtrx_User_Guide.pdf
  300zł , używany dłuższy czas, tylko dla kogoś kto wie co robi, w razie przesyłki nie mogę się zgodzić na zwrot sprzętu, więc zasadniczo chyba tylko odbiór osobisty Wrocław lub okolice, możliwe inne miejscowości (ale tylko w miejscu, gdzie akurat będę).


  Obsługuje 3 częstotliwości:

Sprzęt z moich dawnych projektów, bez dowodów zakupu - w sensie prawnym używany (tj. jestem w jego posiadaniu ponad pół roku, zwykle dużo dłużej), nie jestem w stanie udzielić żadnej gwarancji, bo tym nie handluję, nie zwykłem nikomu wciskać złomu, więc lojalnie uprzedzam w przypadku sprzętu nr 3 mogę zaproponować jego sprawdzenie pod warunkiem przyniesienia sprzętu który miałby z nim współpracować (w przypadku sprzętu stacjonarnego od biedy mogę podjechać we Wrocławiu, ale proszę się przygotować chociaż teoretycznie - sprawdzenie za pomocą aplikacji konfiguracyjnej, którą widać powyżej) zestaw dostępnych protokołów zależy od wgranego firmware, alarm detektora dymu ściągam od jakiegoś sąsiada…

 1. mam do sprzedania za 300zł taką
  Wireless weather station with anemometer SPRING BREEZE | TFA Dostmann
  po ulepszeniach - tj. impregnacji elektroniki, w komplecie to co fabryka dała + ogniwa zasilające, które powinny popracować jeszcze z rok.
  Zmieści się w paczkomacie inpostu, rozmiar B.
  Zostało mi wypomniane, że 300zł to jest powyżej najtańszej oferty za nową, ale wtedy gdy kupowałem nie było tak niskich ofert, a na impregnację przeznaczyłem 3 dni pracy (robiłem to “jak dla siebie”, bo robiłem to dla siebie, sądzę, że impregnacja przedłuży żywotność kilkukrotnie).
  Stacja jednak nie została zamontowana, bo w międzyczasie trafiłem okazyjnie sporo wyższy model innego producenta i on obecnie pracuje (też sobie go zaimpregnowałem).

Integracja z HA opisana w jednym z wątków (rtl_433 + MQTT), dongla zdatnego do SDR trzeba mieć własnego, nie jest to WiFi, ale transmisja jest bezprzewodowa (zarówno z odbiornikiem-wyświetlaczem, jak i z donglem rtl-sdr)


W tym poście wyłącznie nieaktualne (nie kasuję ze względu na to, że jest to jakaś forma dokumentacji technicznej “po wsze czasy”), aktualne ogłoszenia tylko na początku