[Sprzedam] Osprzęt RF433

1. Dopuszkowe moduły ściemniacza Anslut 408-053 (“uszu” montażowych można się pozbyć przy montażu w głębi puszki)
    https://www.jula.pl/globalassets/catalog/productdocuments/manual/408053_se-no-pl-en.pdf
    2 sztuki 30zł za oba, blistry nieotwierane (nigdy nie użyte).

2. Mostek WiFi-RF iTead Sonoff RF Bridge 433
    Sonoff RF Bridge 433 + Door and Window Alarm Sensor + PIR Sensor
    40zł folia na obudowie (zastanawiałem się nad potencjalnym wykorzystaniem po zmodowaniu, ale temat odpuściłem)

3. Mostek USB-RF RFXCOM RFXtrx433E USB
    RFXtrx433E USB HA controller
    http://www.rfxcom.com/WebRoot/StoreNL2/Shops/78165469/MediaGallery/Downloads/RFXtrx_User_Guide.pdf
    300zł , używany dłuższy czas, tylko dla kogoś kto wie co robi, w razie przesyłki nie mogę się zgodzić na zwrot sprzętu, więc zasadniczo chyba tylko odbiór osobisty Wrocław lub okolice, w lutym 2021 możliwy Szczecin, a 29/30.01.2021 Gdańsk (ale tylko w miejscu, gdzie akurat będę).

Obsługuje 3 częstotliwości:

Sprzęt z moich dawnych projektów, bez dowodów zakupu - w sensie prawnym używany (tj. jestem w jego posiadaniu ponad pół roku, zwykle dużo dłużej), nie jestem w stanie udzielić żadnej gwarancji, bo tym nie handluję, nie zwykłem nikomu wciskać złomu, więc lojalnie uprzedzam w przypadku sprzętu nr 3 mogę zaproponować jego sprawdzenie pod warunkiem przyniesienia sprzętu który miałby z nim współpracować (w przypadku sprzętu stacjonarnego od biedy mogę podjechać we Wrocławiu, ale proszę się przygotować chociaż teoretycznie - sprawdzenie za pomocą aplikacji konfiguracyjnej, którą widać powyżej) zestaw dostępnych protokołów zależy od wgranego firmware, alarm detektora dymu ściągam od jakiegoś sąsiada…

Ogłoszenie zawsze aktualne (postaram się edytować jeśli ktoś coś weźmie), bo to raczej sprzęt mocno niszowy, drobna negocjacja ceny możliwa, ale powyższe oferty mocno przedyskutowałem sam ze sobą (i tak są to kwoty raczej sporo poniżej ceny zakupu).

Możliwość przesyłki paczkomatem w/g cennika detalicznego.