[Sprzedam] Osprzęt Z-wave/Z-wave+

  1. Centralka Hauppauge z serii mySmarthome 1550 (konkretnie pochodzą ze starter-kit’ów 1570)
    Hauppauge | mySmarthome
    cena: “co łaska”, a może i za free - ale tylko dla aktywnych pomocnych użytkowników (powiedzmy sztuka na konto. bo mam kilka takich), ale UWAGA - to sprzęt “tylko dla przytomnych”, urządzenia były używane przeze mnie i przez znajomych, może być konieczny kontakt z serwisem producenta w celu odbindowania od konta, jedna z nich poległa podczas aktualizacji (serwis producenta twierdził, że jest to do zrobienia, ale wymagali otwarcia portu bodajże ssh przekierowanego na centralkę co jest dla mnie poza zasięgiem wykonalności z racji internetu na LTE, a w pracy niestety nie mogę sobie pozwolić na takie ruchy), Zestawy kupowałem w 2018 - dla dołączonych akcesoriów (wychodziło sporo taniej niż sprzęt “luzem”).
    To są centralki z rebrandowanym softem Zipato z licencją (!) na 5 urządzeń - tak Zipato licencjonuje wykorzystanie sprzętu… (model biznesowy raczej dziwny, a ceny bardziej wypasionych licencji przekraczały wartość zestawów). Jeśli sprzęt komuś się kojarzy - to tak, to jest centralka produkcji Philio (w zestawach był też osprzęt Philio, no oprócz rebrandu kamerki Wanscam).

  2. Qubino ZMNHID1 termostat dopuszkowy (w zestawie z modułem jest czujnik DS18B20 w stosownej obudowie, a kabel ma zarobione odpowiednie złącze)
    Flush ON/OFF Thermostat - Technical specifications | Qubino
    cena 120zł kupiony bodajże w 2018, nie pracował nigdy w realnej instalacji (miał być do podłogówki, ale plan remontu radykalnie został uproszczony i podłogówki nie będzie) brak opakowania.

  3. Nakładka na licznik wody Horstmann/Secure SWM301 niestety pasuje tylko do wybranych modeli liczników (czego nie przewidziałem w instalacji na wsi, natomiast w mieście nie mogę zamontować, bo… dostawca wody już założył własne nakładki na liczniki)
    https://doc.eedomus.com/files/z_wave_secure_water_meter.pdf
    urządzenie jest prawdopodobnie jednorazowe - ponoć po instalacji pracuje aż do wyczerpania ogniwa w/g producenta 10 lat
    kupione pod koniec 2017 nie zainstalowane do dziś
    cena do negocjacji (dałem 60€, ale zdaję sobie sprawę, że ten sprzęt w 2028 będzie prawdopodobnie już do wyrzucenia)

  4. Aeotec DSB28 3-fazowy miernik energii (licznik) - nie mam możliwości w najbliższych miesiącach się do niego dostać (więc uzupełnię opis później)
    300zł do negocjacji (ale i tak nie jestem w stanie wysłać w najbliższym czasie).

Zdjęcia dorzucę w razie jakiegokolwiek zainteresowania (spis sprzętu zrobiłem w/g folderu z dokumentacją techniczną :stuck_out_tongue: ), bo sprzęt zalega w kartonach .

Możliwa wysyłka paczkomatowa, odbiór osobisty we Wrocławiu (lub wybranych innych miastach, gdy akurat ruszam w delegacje, ale wtedy tylko w miejscu, gdzie akurat będę - np. 6.02.21 Szczecin).

Możliwa negocjacja ceny, ale w granicach rozsądku (jeśli coś kupiłem za 200zł to w momencie gdy mam sprzedać za 20zł to jednak wolę “kisić” - może się jeszcze przyda w jakimś innym projekcie/komuś z bliskich znajomych/rodziny).

Standardowy disclaimer.
To sprzęt z moich dawnych projektów, bez dowodów zakupu (do niektórych rzeczy mam, ale i tak raczej nie można liczyć na gwarancję producenta, czy sprzedawcy) - w sensie prawnym używany (tj. jestem w jego posiadaniu ponad pół roku, zwykle dużo dłużej), nie jestem w stanie udzielić żadnej gwarancji, bo nie prowadzę sklepu, ale nie zwykłem nikomu wciskać złomu, więc lojalnie uprzedzam o potencjalnych wadach (np. przedmiot nr 1.); nie jest to sprzedaż konsumencka i odbywa się z wyłączeniem rękojmi.

PS zawsze aktualne, aż nie zostanie usunięte/skreślone - mam w zwyczaju edytować posty w razie sprzedaży lub innego zdarzenia, a nie wystawiam tego w żadnym portalu ogłoszeniowym, ani na innych forach.

styczeń 2024 - nadal aktualne, dla zainteresowanych Z-wave mogę dorobić spis bo mam więcej sprzętu, który nie zostanie wykorzystany.