[Sprzedam] Sterownik do rozdzielni z ESP32+LAN+POE: światła, rolety, gniazda, ledy itp

Hej, oferuję sterowniki do sterowania tzw, SMARTHOME pod popularne platformy takie jak SUPLA, HOME ASSISTANT, OPENHAB itp. Sterowniki są mojej produkcji, sprzedaję je przez sklep internetowy SMARTBOB.PL, wszystkie ceny z FV.

Oferta jest na model: SM-LITE-1624D lub SM-LITE-1626R, cena specjalna z promocją kod: SMARTBOB15

SM-LITE-1624D może sterować 24x obwodami DC min. światłem LED (np. paski RGB, RGBW, pojedyncze), wentylatorami, silnikami, przekaźnikami, zaworami. Sterowanie może być realizowane z obsługą mocy PWM lub bez.

SM-LITE-1626R może sterować 16 światłami AC, 16 zaworami, 8 roletami lub innymi obwodami poprzez 16 dostępnych przekaźnikow.

Dodatkowo każdy zawiera 16 wejść sterujących oraz dodatkowe porty komunikacyjne, sterownik może komunikować się przez WIFI lub LAN (Ethernet). Aktualny stan urządzenia prezentowany jest na ekranie OLED.

Sterownik może być rozwinięty o dodatkowe elementy przez: RS485, I2C, 1WIRE, BLUETOOTH takie jak czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, światła, ruchu. Ma wbudowany programator na USB.

Sterowniki są dla osób które planują budowę domu, modernizują instalację elektryczną, ew. posiadają już instalację w gwiazdę (sam sterownik montowany jest w rozdzielni elektrycznej) .
Oraz znają się w podstawowym stopniu na SUPLA, HOME ASSISTANT lub ESPHOME.

Cena to 800zł za gotowy sterownik z serii LITE (dokładny opis jest na stronie sklepu)

Cały schemat, produkcja, działanie zostało przeze mnie zaprojektowane od 0 :slight_smile:

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu, mogę też pokazać gotowy produkt na miejscu we Wrocławiu i wytłumaczyć :slight_smile:

Musisz zmienić czcionkę arial na coś co ma licencję na redystrybucję (generalnie żadna z czcionek preinstalowanych w Windows nie ma licencji na redystrybucję).
Nie zmienia faktu, że jest zamieniana na bitmapy przez pillow, licencja wyraźnie zabrania takiego użytku, a nie życzę nikomu otwartego konfliktu z MS.
Druga czcionka, którą używasz jest OK pod względem licencyjnym.

1 polubienie

Trafna uwaga. Dziekuje :wink:

Jeśli adresujesz produkt na polski rynek to zamiast

  - platform: sntp
    id: sntp_time
    timezone: Europe/Sofia
    servers:
     - 0.pool.ntp.org
     - 1.pool.ntp.org
     - 2.pool.ntp.org

by raczej pasowało

  - platform: sntp
    id: sntp_time
    timezone: Europe/Warsaw
    servers:
     - 0.pl.pool.ntp.org
     - 1.pl.pool.ntp.org
     - 2.pl.pool.ntp.org

w Bułgarii jest jednak inna strefa czasowa niż nasz CET
(a generalnie to się może sporo pozmieniać jeśli politycy powrócą do przymiarek do nowej regulacji czasu sprzed pandemii)

pca9685 też już chyba ma natywną obsługę, więc nie wymaga linkowania statycznego do starych bibliotek, więc chyba generalnie te YAMLe do podszlifowania

Tak ten YAML to takie wstepny szkic :wink: co do PCA9685 to tam był bug i statyczna bilioteka to rozwiązywała.

Changelogi trzeba by przekopać, jeśli zgłosiłeś buga lub PR gdzie trzeba, to pewnie od dawna jest poprawiony.

Wydaje się, że jest już OK