[Sprzedam] sterownik Kincony KC868-A8S

Sprzedam sterownik Kincony KC868-A8S (oparty na ESP32) wraz z obudową jak poniżej:

image

Dokładny opis i specyfikacja na stronie producenta 8 channel GSM relay esp32 board – KC868-A8S.

Do modułu można wgrać Tasmota albo ESPHome, które daje największe możliwości automatyki. Dodatkowo Kincony oferuje własne oprogramowanie - KCS Firmware z graficznym GUI, wtedy połaczenie z HA najprościej zrealizować przez integrację MQTT. Instnieje także możliwość podłączenia modułu do aplikacji TuYa po wykupieniu odpowiedniej licencji:
“If you want to use Tuya mobile phone application by remote monitor and control output by internet. You can contact us order the Tuya licence code. If you bought Tuya licence from KinCony, you just fill product id, device id, device secret, bind code to this webpage, then it will auto generate QR code, you can scan QR code add board to Tuya mobile phone application.”

Niestety moduł nie zmieścił się już w mojej rozdzielnicy, nie znalazłem innego zastosowania stąd decyzja o sprzedaży.

Cena zestawu: 360 pln z wgranym i skonfigurowanym ESPHome, na życzenie mogę wgrać Tasmota lub KCS firmware.