Sprzęt na start do HA + Zigbee

Cześć,
Chciałbym się upewnić czy poniższe urządzenia będą wystarczające, aby zacząć przygodę z HA i połączyć do aplikacji urządzenia działające w protokole Zigbee 3.0:
-Lenovo M73 z 4gb ramu i 120gb SSD. System operacyjny Win10.
-Bramka Sonoff 3.0 Dongle Plus
-Chciałbym najpierw dodać obsługę rolet i kupiłbym do to tego Tuya OXT mini.
Czy będę potrzebował na start jeszcze jakiegoś sprzętu?
Czy przekaźnik Tuya OXT zadziała z włącznikiem bistabilnym z podtrzymaniem np. https://www.dobregniazdka.pl/product/wylacznik-zaluzjowy-1-0-2-simon-54-bialy ?

Tak, Windows nie jest potrzebny (więc możesz wziąć wersję bez systemu jeśli będzie
tańsza).

nie mam pojęcia

Na 99,9% zadziała ale osobiście wybrałem zwykle włączniki do rolet z powodu jednego faktu: nigdy nie dojdzie do sytuacji, że przycisk do rolet zostanie nieświadomie w pozycji włączonej. Prosty przykład: dziecko steruje roletą, woła je rodzic, w przypadku:

  • włącznika bistabilnego podanie napięcia na roletę zostanie odłączone
  • włącznika bistabilnego z podtrzymaniem może on zostać w pozycji “on”.

Oczywiście zadziałają krańcówki rolet ale mimo wszystko cały czas jest zwarty obwód sterowania, jak zachowa się sterownik w tym przypadku nie mam pojęcia, nie testowałem bo to trochę ryzykowne.

Nie wiedziałem, że tak to funkcjonuje. Myślałem, że działa to na takiej zasadzie, że po naciśnięciu guzika możemy odejść i później sam odbije lub roleta dojedzie do końca i napięcie zostanie odłączone.
Czyli najlepiej wybrać włącznik na pojedynczy klik? Czyli taki, który trzeba fizycznie trzymać aby opuścić roletę?