Logi:
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.resolution.checks.base] Run check for IssueType.SECURITY/ContextType.CORE
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.resolution.checks.base] Run check for IssueType.DNS_SERVER_FAILED/ContextType.DNS_SERVER
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.resolution.checks.base] Run check for IssueType.IPV4_CONNECTION_PROBLEM/ContextType.SYSTEM
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.resolution.checks.base] Run check for IssueType.DNS_SERVER_IPV6_ERROR/ContextType.DNS_SERVER
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.resolution.checks.base] Run check for IssueType.PWNED/ContextType.ADDON
22-09-20 08:33:21 INFO (MainThread) [supervisor.host.manager] Host information reload completed
1.Zainstaluj Terminal & SSH W HA i podłącz się zdalnie.
2. Zrób update Dabiana. Było kilka aktualizacji docker i innych plików powiązanych.
Aktualizacja Debian: sudo apt-get update sudo apt-get upgrade
Po aktualizacji Debiana (docker) zdarza się ze dodatki HA się nie podnasza wiec trzeba je uruchomiać ręcznie jeden raz .
5. Zrestartuj HA
6. Jeżeli to nie pomoże wklej podane przez ciebie komendy w terminalu SSH
Zrobiłem zgodnie z zaleceniami Artura.
Aktualizacja Debiana, restart HA, ręczne włączenie dodatków i ponowny restart HA.
Zaktualizował się docker do v. 20.10.18
Niestety komunikat Supervisiora pozostał.
Odnośnie pkt. 6, to podałem komendy przez Ciebie wskazane tj.:
1/ Z poziomu konsoli mojego Maca, po połączeniu z HA, podałem w/w komendę z uprawnieniami Sudo. Zrestartowałem HA i uruchomiłem ponownie Hosta. Bez rezultatu.
2/ W oknie konsoli lokalnej podałem polecenie:
ha resolution info
Jeżeli robiłeś kopie Supervisora to przywróć poprzednia i zobacz czy nadal jest ten sam problem, możliwe ze był on wcześniej, lokalnych adresów IP nie trzeba zamazywać.
Wcześniej nie było tego problemu. Przed aktualizacją sprawdzałem wersję Supervisiora i było czysto tzn. bez komunikatów.
Kopie zapasowe system robi co kilka dni, ale całości. Nie robiłem przed aktualizacją kopii samego SV.
Celem NetworkManagera jest, aby konfiguracja i konfiguracja sieci były tak bezbolesne i automatyczna, jak to tylko możliwe. W przypadku korzystania z DHCP, NetworkManager ma na celu zastąpienie domyślnych tras, uzyskanie adresów IP z serwera DHCP i zmianę serwerów nazw, gdy uzna to za stosowne. W efekcie celem NetworkManagera jest sprawienie, by sieć po prostu działała.
Jeżeli zalecenia ze strony HA nie działają po prostu zignoruj ten błąd, większe zużycie procesora nie jest skutkiem nie działającego NM. Po każdej aktualizacji przez pewien czas może występować większe zużycie procesora .
Też już o tym myślałem, poczekam do następnej aktualizacji, wówczas może coś się zmieni.
Jednak dziękuję za pomoc i zaangażowanie się w moim problemie. Nawiasem mówiąc, przy okazji nauczyłem się i przećwiczyłem kilka rzeczy, który na pewno przydadzą się w późniejszym okresie.
Edit.
Jeszcze wpisałem w konsole polecenie sudo nano.
pokazał się plik bez zawartości.Może tu jest problem.