Termostat do załaczania grzałki

Cześć
Właśnie zaczynam przygodę z node red.
Stworzyłem automatyzacje która powinna sprawdzać temperaturę w bojlerze 3 i jeśli temperatura spadnie poniżej 43sC to o godzinie 13:00 załączy grzałkę “Satel 73 test 1”.
Problem w tym, że nie załącza. Trzeci dzień się zastanawiam dlaczego o godz. 13:00 nie chce załączyć grzałki a jak robię próby wieczorem zmieniając godziny z 13:00 na 21:00 to działa.
Podejrzewam, że node hysteresis wysyła tylko raz polecenie “on” jak wieczorem spada temperatura w bojlerze a polecenie to nie przechodzi już przez node time range, o godzi 13:00. Node hysteresis już nie wysyła komunikatów on, bo wysłał wieczorem jak temp spadła poniżej progu 43sC. Czy taka jest przyczyna? Jeśli tak to jak to rozwiązać, ewentualnie jakich node użyć by uprościć tą automatyzacje. Z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

flows (4).json (2,7 KB)

W kodzie jest tylko jeden nod, udostępnij cały.
Podłącz nod debug, będziesz wiedział co się dzieje na wyjściach twoich nod.
Screenshot - 21.02.2024 , 00_41_26

Powinny być już wszystkie nody. Z debud wynika, że Node hysteresis wysyła “on” tylko raz po przekroczeniu progu zadziałania 43sC, ale chce żeby ktoś to potwierdził i podpowiedział jak temu zaradzić lub podpowiedział jak uprościć te nody by było bardziej przejrzyście

Zamias histerezy użyj zwyklego switch. Zupełnie nie rozumiem po co stosować coś niewiadomego pochodzenia i działania, jak równie prosto można zrobić to samo na nodach podstawowych.
Te same warunki temperaturowe możesz sprawdzi w switchu zamiast on/off