Ts011f Gniazda Aubess/inne ZigBee po aktualizacji nie da się włączyć

Witajcie,

po jakimś czasie poszukiwania zwracam się do Was o pomoc. Mam znane już z wielu pytań i tekstów gniazdko TS011f - _TZ3000_gvn91tmx. Mam z nim aktualnie problem bo po włożeniu wtyczki do gniazda odpala się ono na sekundę i wyłącza.

Dzieje się tak od aktualizacji softu na tym gnieździe. Mam obecnie trzy takie gniazda, we wszystkich aktualizowałem soft i tylko jedno nie działa. Nie wiem jak go zmusić do kolejnej aktualizacji i czy to coś da.

Co może być istotne gniazdo nie chce włączyć się także po naciśnięciu przycisku na nim, sygnał, że to się dzieje wysyła do Z2M bo widać sekundową zmianę stanu. Nie włącza natomiast prądu.

Poniżej stan:

{
    "child_lock": "UNLOCK",
    "current": 0,
    "energy": 1.9,
    "indicator_mode": "off/on",
    "linkquality": 232,
    "power": 0,
    "power_outage_memory": "on",
    "state": "OFF",
    "update": {
        "installed_version": 192,
        "latest_version": 192,
        "state": "idle"
    },
    "update_available": false,
    "voltage": 232
}

oraz błąd, który wyskakuje:

MQTT publish: topic 'homeassistant/sensor/0xa4c138a00000000000/power_outage_memory/config', payload '{"availability":[{"topic":"zigbee2mqtt/bridge/state","value_template":"{{ value_json.state }}"}],"device":{"identifiers":["zigbee2mqtt_0xa4c138a00000000000"],"manufacturer":"TuYa","model":"Smart plug (with power monitoring) (TS011F_plug_1)","name":"Gniazdo 3"},"enabled_by_default":false,"entity_category":"config","icon":"mdi:power-settings","json_attributes_topic":"zigbee2mqtt/Gniazdo 3","name":"Power outage memory","object_id":"gniazdo_3_power_outage_memory","origin":{"name":"Zigbee2MQTT","sw":"1.33.1","url":"https://www.zigbee2mqtt.io"},"state_topic":"zigbee2mqtt/Gniazdo 3","unique_id":"0xa4c138a000000000_power_outage_memory_zigbee2mqtt","value_template":"{{ value_json.power_outage_memory }}"}'

z góry dzięki :slight_smile: