Uchwyt tabletu na sciane

Poszuluje jakiegos cienkiego minimalistycznego uchwytu na sciane dla tabletu 10’ pod wallpanel. Zakupilem 2 tablety do domu N-One N-Plus i jeden bedzie w holu na dole a drugi na pietrze. Zalezy mnie zeby jak najblizej przylegal do sciany, zeby nie przeszkadzal w przejsciu. Z mojej perspektywy moze byc ramka lub uchwyt na plecki byle by byl cienki.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B01BX5YU7Y/
niestety jeszcze tego nie montowałem, więc brak wrażeń z użytku.

:grinning: Ja miałem na dwustronnych taśmach magnetycznych (2 paski ok. 3cm szerokości).
inny sposób to rzepy samoprzylepne też się sprawdziły :grinning:

W zwiazku ze droga bedzie uczeszczana te rozwiazania odpadaja bo juz widze w wyobrazni rozbity ekran tabletu.

A cos z montazem srodkowym i bardziej stabilne?

Nie widzę na tej stronie Twojego modelu, ale może gdzieś podobny projekt jest. Ja dla galaxy tab A8 - ten uchwyt sobie bardzo chwale. Uchwyt dość drogi a przesyłka jeszcze droższa. Miałem obawy co do tego, ale dopasowany w każdym milimetrze. Montowany za pomocą dwóch kołków - odprowadzenie przewodu zasilającego w ramce. Wygląda profesjonalnie na ścianie.

Czyli masz wąsko w ciągu komunikacyjnym? Jeżeli masz obawy to powieść tam zwykłą ramkę na zdjęcia wielkości tabletu i zobaczysz kiedy i ile razy spadnie ze ściany?

1 polubienie

Miałem ten uchwyt (biały), był wystarczający. Parę lat tablet tak sobie wisiał, ale przyszła pora na wymianę tabletu, to pomyślałem nad uchwytem. Ostatecznie padło na ramkę do zdjęć z IKEA + passe-partout na wymiar (plus parę listewek, żeby dopasować całość)

1 polubienie

Jeszcze zdjęcia załączę, może ktoś skorzysta z pomysłu na ramkę :slight_smile:


ps. wisi to na kawałku szyny, do szafek meblowych

2 polubienia

Ten pomysł miałem od dawna ale nie wiedziałem jak połączyć ramkę z tabletem, listewki będą pomocne :slightly_smiling_face:.

Jak? Bo jakoś nie moge tego sobie wyobrazić

Do ściany przykręcony jest kawałek takiej szyny jak na zdjęciu poniżej:
szyna

Na drugim zdjęciu widać kawałek aluminiowego kątownika (jest przymocowany do ramki) i nim zaczepiam o szynę. Uprzedając pytanie, nic nie odstaje od ściany (kwestia odpowiedniego przymocowania tego kątownika).