Wall panel wygaszanie ekranu

Witam :slight_smile: Dopiero zaczynam swoją przygodę z HA proszę o wyrozumiałość :slight_smile:
Postanowiłem zamontować tablet na ścianie w salonie i używać aplikacji Wall Panel, wstępnie skonfigurowałem wykrywanie ruchu i wygaszanie ekranu ale problem polega na tym ze na podglądzie mam 2 kamery ( integracja kamer przez generic ip camera). W momencie gdy ekran się wygasza i ponownie się uruchomi to kamery nie działają - obraz jest nieruchomy dopiero jak odświeżę dashboard to zaczynają działać normalnie. Czy jest jakiś sposób na to?

Podrzucisz linka do tej aplikacji?

Poważnie instalujesz z takich “krzaków” gdy projekt źródłowy istnieje

choć od dawna wygląda na martwy

PS otagowałem (mam nadzieję, że) wszystkie wątki, gdzie ta aplikacja się pojawia
https://forum.arturhome.pl/tag/wall-panel-apk

Ale czy to jest różnica skąd? Wątki przejrzałem na wielu forach ale nie widziałem żeby gdzieś pojawiał się ten problem. A jeśli chodzi o projekt źródłowy to zobacz czy istnieje w sklepie play… Bo to źródło które podałem jest podawane na wielu forach

Czy rozumiesz, że to jest projekt open-source?
I że jest prawdopodobnie porzucony? (od roku jest nowy maintainer, ale niewiele to zmienia).

Nie jest ważne czy istnieje w Sklepie Play (google nie ma luźnej polityki jeśli chodzi o cesję praw autorskich), ale istnieje na oficjalnym repo projektu (i stamtąd powinieneś go pobrać, a nie z “krzaków” w rodzaju archiwum apk - takie działanie to naprawdę ostateczność, bo nigdy nie wiesz co naprawdę pobierasz):

nie zmienia to faktu, że ten projekt przy takim tempie zmian w HA jest po prostu martwy… 0 (słownie: zero) PR od przynajmniej roku.

Prawdę mówiąc nie widzę, żebyś zgłosił buga (no chyba, że nie dokopałem się albo przeoczyłem)

Jakkolwiek skoro prawdopodobnie zero developerów pracuje nad tym projektem, to nie przypuszczam aby coś się mogło zmienić.

Pozostaje więc obejście problemu zamiast jego rozwiązania - proponuję wyłączyć wygaszanie ekranu na stałe.

Możesz ewentualnie pokopać po forkach (ale nie rób sobie wielkich nadziei)

1 polubienie