Wartość temperatury za wysoka

Tak, jutro bateryjka. Niemniej to bardzo dziwne że z HA się łączy ale w żaden inny sposób ja się nie mogę połączyć.
A nawet nic tam nie musiałem aktualizować, od razu pokazało ATC w urządzeniach HA
A ta aktualizacje widziałem ale jeszcze jej nie robiłem.

Edit:

Udało mi się połączyć, wyskoczył ATC zamiast tego mi banda, połączyłem się, zrobiłem znowu flash, wszystko trwało 40min czyli znacznie dłużej niż poprzednio, wcześniej max 2min.
Wydaje mi się że coś się stało z zasięgiem bluetooth po tym flashu, mniej ogarnia przez ściany czy coś, jakieś oszczędzanie baterii czy coś. To też tłumaczy trudność połączenia się i to że HA co prawda działa ale ściąga dane raz na godzinę. Jutro wyjmę bateryjkę i włożę z powrotem, jak to nic nie da to wrócę na oficjalny firmware bo chyba się tak da i sprawdzę wtedy zasięg bluetootha.

W pvvx możesz sobie ustawić moc nadawania - jeśli zasejwowałeś jakieś śmieciowe ustawienia, to może jest zmniejszona.
Najpierw odczytujesz ustawienia, potem je modyfikujesz i na koniec sejwujesz.
Podejdź z telefonem do czujnika, to update będzie trwało 1,5 minuty przecież w tym paśmie chodzi też WiFi i Zigbee.
Jakkolwiek podejrzewam baterię w stanie agonalnym - jeśli masz wkazanie niższe niż 70% nie ryzykuj update (a już tym bardziej jeśli ten sensor jest teraz w ujemnej temperaturze!).

Wszystko jest już ok. Muszę jednak nadmienić że mój problem z połączeniem polegał na tym, że ten custom rom jest jakoś tak zrobiony że działa tylko z jednym urządzeniem naraz, to też gdy miałem serwer z HA włączony to nie dało się połączyć z czujnikiem temperatury. Gdy tylko wyłączyłem bluetooth na serwerze gdzie mam zainstalowanego HA od razu czujnik został wykryty. Ta sama informacja jest też w issues na githubie tegoż custom roma czy tam firmwara.

Integracja Passive BLE monitor jak jej sama nazwa wskazuje nie wymaga aktywnego połączenia BT, skonfiguruj ja poprawnie.
Opcja połączenia aktywnego jest konieczna tylko dla urządzeń nie rozgłaszających swojego stanu.