Witam wszystkich

jestem nowym członkiem waszego forum. na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać. zaczynam przygodę z HAOS. mam go postawionego na HP t620. jak na razie moje super dokonania to integracja z suplą, dodanie e licznika taurona i połączenie z klimatyzacjami gree. mam nadzieje ze będę mógł liczyć na wasza pomoc na początku mojej drogi. i z góry przeprasza za ewentualne nie fachowe nazewnictwo przyszłych problemow. serdeczne podziękowania dla Artura, dzięki jego filmikom zdecydowałem się na HA, jak na razie nie żałuje. nie znalazłem lepszego działu na ten post. wiec gdyby ktoś uznał że to nie tu, to proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

3 polubienia

Witam wszystkich
Nie znalazłem innego miejsca na przywitanie, więc wykorzystam ten temat do przedstawienia się.
Rok temu zainteresowałem się tematyk smart home i zacząłem wcielanie tej idei w moim domu. Pierwsze podejście był system Tuya, jednak dostępne możliwości automatyzacji mnie nie satysfakcjonowały, więc dwa tygodnie temu uruchomiłem Home Assistant teraz walczę z przepinaniem urządzeń i układaniem automatyzacji. Ogrom wiedzy czerpię z filmów Artura i tego forum, jednak biorąc pod uwagę że dopiero zaczynam przygodę z HA oraz brak znajomości Javy ale i jakiegokolwiek języka programowania, sprawia że na pewno będą was męczył pytaniami. Z tego powodu z góry proszę też o wyrozumiałość.

Pozdrawiam wszystkich

2 polubienia