Wyprzedaże aliexpress 11.11

Przygotowując się do zakupów w chinach (PRAWDOPODOBNIE OSTATNICH BEZ PODATKÓW) stwierdziłem, że napiszę ten post i podzielę się z Wami kodami i linkami do produktów, które znalazłem najtaniej (gdy wrzucałem do koszyka) - oczywiście produkty smart do HA (które posiadam, planuję kupić lub czytałem o nich na innych forach).
Podzielę to na kilka kategorii żeby lepiej się czytało, propozycja do Was może znaleźliście coś taniej lub znacie inne kody lub czegoś brakuje, podzielcie się w komentarzach, być może ktoś ogarnia dobrze inne portale Gearbest czy bangood (rzadko tam robię zakupów więc nie sprawdzałem) i podzieli się promocjami i kodami - może w nowym wątku.

Wyprzedaż zaczyna się we środę od 9:00 i trwa do piątku, natomiast prawdopodobnie okazje będą aż do BlackFriday, czy CyberMonday.

PAMIĘTAJCIE, ŻE SPRZEDAWCY RÓWNIEŻ OFERUJĄ DODATKOWE KUPONY, WARTO JE KLIKNĄĆ.

KODY ZNIŻKOWE (niestety są limitowane) - część jest kuponów w EURO część w DOLARACH:

  • SINGLENEW11 - 4$ zniżki przy zakupie za 5$ (TO JEST TYLKO DLA NOWEGO KONTA),
  • SINGLEDAY4 - 4$ zniżki przy zakupie za 30$,
  • MEGA1111 - 2€ zniżki przy zakupie za 25€,
  • IMPREZA - 4$ zniżki przy zakupie za 30$,
  • MEGAZNIZKI - 4$ zniżki przy zakupie za 35$,
  • SINGLEDAY7 - 7$ zniżki przy zakupie za 50$,
  • PLANETPLUS7 - 7$ zniżki przy zakupie za 50$,
  • SZYBKA1111 - 8€ zniżki przy zakupie za 60€,
  • INPOST1111 - 8$ zniżki przy zakupie za 70$,
  • SINGLEDAY10 - 10$ zniżki przy zakupie za 90$,
  • ALIOFERTA1111 - 10$ zniżki przy zakupie za min. 90$,
  • SINGLEDAY12 - 12$ zniżki przy zakupie za 110$,
  • BONUS10 - 15$ zniżki przy zakupie za 120$,
  • AEBONUS - 15$ zniżki przy zakupie za 120$,
  • DOSTAWA1111 - 15€ zniżki przy zakupie za 130€,
  • FEST1111 - 18€ zniżki przy zakupie za 200€,
  • AMBIGCODE20 - 20$ zniżki przy zakupie za 200$,

Dodatkowe kody które znalazłem w sieci (nie znam wartości):

  • 20FORPL
  • FREEFO6

PRODUKTY:
XIAOMI CZUJNIKI:

XIAOMI OŚWIETLENIE, WŁĄCZNIKI:

XIAOMI KAMERY, BRAMKI:

XIAOMI URZADZENIA, POZOSTAŁE:

INNE URZĄDZENIA - ZASILACZE, GNIAZDKA nie Xiaomi:

INNE (BroadLink, MOES):

SONOFF:

INNE DO HA:

9 polubień

@pawelwaz dzięki za ten wpis bo wymagał on sporo pracy. Świetnie, że dzielisz się z innymi. Dziękuję.

@artur dbam o to żeby forum tętniło życiem, bo jak dla mnie jest to najlepsze forum o tej tematyce i chciałbym żeby można było tutaj znaleźć wszystko. Nie mogę jeszcze dużo pomóc osobom potrzebującym pomocy, ale staram się być aktywny (jak tylko miałem z jakimś problemem do czynienia to chętnie się dzielę) więc i kodami się dzielę. Tak czy inaczej to Twoja zasługa, że to forum istnieje.

@pawelwaz dzięki za ciepłe słowa i zaangażowanie. Ja tylko postawiłem serwer z forum :grinning: to wszystko to Wy robicie właśnie Waszym zaangażowania którego tu na forum nie brakuje.

@artur tylko, albo aż tyle :+1:

Panowie mam prośbę przypnijcie do góry tego posta przez te kilka dni jeśli możecie, będzie lepiej widoczny.

@pawelwaz dobry pomysł - zrobione

Jak jesteśmy przy promocjach to podlinkowany czujnik temp bez wyświetlacza kosztuje 54zl plus 12zl przesyłka
Na znanym portalu za 50zl plus przesyłka z polski wiec cena praktycznie ta sama z tym że przesyłka za 2 dni w domu

2 polubienia

Zmieniłem na nowy link, bo sprzedawca wstawił koszt transportu, teraz przy wyprzedaży będzie kosztować 44 zł oczywiście minus jeszcze kupony.

Właśnie zapomniałem jeszcze o tym napisać, że chiny planują uruchomić dodatkowe połączenia samolotowe, więc na przesyłki możemy liczyć że dotrą do nas nawet w 3-10 dni, więc jest to ciekawa opcja. Jestem ciekaw czy rzeczywiście tak będzie.

Masz może jakiś czujnik jakości powietrza lub jakiś zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności?

Nawet nie kojarzę, żeby gdzieś ktoś na forach coś polecał. Xiaomi ma np. taki, ale nie wiem czy on się integruje z HA. Niby w dokumentacji pisze, że się integruje, ale nie wiem.

Jeszcze takie coś znalazłem z większym ekranem, też od Xiaomi

Jest jeszcze taki. Model JQ-300 ma pomiar PM 2.5 i do tego integrację w HACS

Można i tak Domek dla czujnika temperatury / wilgotności / ciśnienia Xiomi Aqara Zigbee. Mój czujnik od maja jest bez domku na zewnątrz, nie pada na niego deszcz i działa dobrze, zobaczę czy przeżyje zimę i mrozy poniżej -10°C bo taki ma zakrest temperatury.

Przeżyje
Mam zamontowane w zamrażarkach ScreenShot_20211004134021

Mój niestety padł, najpierw nie pokazywał ciśnienia a potem przestał odpowiadać. Reset, wyjęciu baterii nie pomaga.
:thinking: spróbuje jeszcze z nową baterią.

W zamrażarce nie masz nigdy temperatury w okolicy 0°C, więc korozja spowodowana wilgotnością występuje w znacznie mniejszym stopniu niż w typowych warunkach “na zewnątrz”, gdzie wilgotność w okolicach 100% (zasadniczo nocami) mamy praktycznie niemal przez 3 pory roku.
@macek
Swoje LYWSD03MMC, które pracują na zewnątrz po prostu rozebrałem i zaimpregnowałem elektronikę (tych na Zigbee nie rozbierałem, ale pewnie się da to zrobić w miarę bezinwazyjnie).

Bez dodatkowej obudowy mam zamontowany czujnik ruch i termometr pod okiennym nadprożem od ponad 2 lat.xiaomi temp zew

Dodałem go do testów i tak pozostał

Macie aktualnie jakieś kupony na gniazdko Zigbee TUYA ? lub inne z pomiarem ?

Nie wiem czy taniej cośznajdziesz jak w tym sklepie:

Generalnie biorę od nich już chyba 3 czy 4 zamówienie. Wtyczki są jak dla mnie w porządku. Trochę dużawe, ale mnie to nie przeszkadza. Najważniejsze, że za 45 zł masz wtyczkę która obsłuży bez problemu 2 pralki podłączone pod jedno gniazdko :smiley: Pod warunkiem, że jedna pralka zużywa 1800 W max:D Jak chcesz zdjęcia czy cokolwiek, wal śmiało - podeślę co chcesz;)

P.S. taka cena przy zakupie 4-paku :slight_smile:

znalazłem wcześniej o 1zł droższe :slight_smile: - także przekonałeś mnie - biore z linku wyżej. :slight_smile: dzięki !! zamawiam.