Wyświetlanie nowych lub nieprzeczytanych postów - jak to zrobić?

Mam wrażenie że po aktualizacji forum informacja na górnej belce o nowych postach zachowuje się co najmniej dziwnie - o ile nowe posty w tematach, które czytałem chyba wyświetlają się ok, o tyle nowe posty w pozostałych tematach nie wyświetlają się wcale.

Nie ogarniam jak na tym forum moc zobaczyć : nowe posty, nieprzeczytane posty-ktoś podpowie instrukcją obrazkową? :grinning:

Kropeczki na żółto Tematy pokazuję wszystko. poszczególne żółte kropeczki przy kategoriach to nowe/ nieprzeczytane .

Screenshot - 22.10.2023 , 16_20_28


No to właśnie tak nie bardzo, temat : stacja pogody do home assistant na załączonym screenie jest nowy i w żaden sposób nie oznaczony, mimo że był dodany po mojej ostatniej wizycie

Ale nieprzeczytane masz białe, a przeczytane szarawe (czy nie?)

Jeśli takie jest magiczne kolorowanie to by się zgadzało :thinking:
Ale na górnej belce tego nie ma

Tak, to wiem, chociaż moje oczekiwanie było żeby zawsze widzieć jak na Twoim screenie Nowe (1),nieprzeczytane (3).

Mam wrażenie że to zachwianie jest jakieś nie spójne albo ma ukrytą jakąś dziwną logikę specyficzną dka tego silnika forum.

Wyczyść ciasteczka - niespójność może wynikać z aktualizacji.
Efektu nie mogę gwarantować (w najgorszym wypadku będziesz miał wszystko nieprzeczytane).

Jeśli jesteś stałym bywalcem korzystaj z Aktualnych.

Po wyczyszczeniu ciastek nadal to samo.
Podsumowując zauważyłem, że wygląda to tak:

  • jeśli jest zupełnie nowy temat jest widoczny w górnej belce jako “nowe”
  • jeśli jest nowy post w temacie, który czytałem jest w górnej belce jako “nieprzeczytane”
  • jeśli jest nowy post w temacie, którego nie czytałem to jest widoczny w “Aktualnych” jako biały

Dziwne to jest, pierwszy raz widzę forum, które rozróżnia nowy posty na to czy temat był czytany czy nie…

Zrobicie z ta informacją co chcecie, ja chyba w końcu zrozumiałem jak się to zachowuje :stuck_out_tongue: