YT, forum - dzięki Artur

Nie znalazłem lepszego miejsca na ten wątek - jeszcze 6 tygodni temu nie wiedziałem, co to HA. Oczywiście są w sieci miejsca z instrukcjami krok po kroku - są też fora z zaawansowanymi opisami. Mi - któremu technika nie jest całkiem obca, ale zdecydowanie nie programiście - brakowało pomostu między tymi światami. I tak gdzieś znalazłem link do kanału YT. Teraz forum - gdzie liczę na dyskusję nie tylko z Tobą, ale i innymi użytkownikami.

Artur, robisz kawał świetnej roboty - dziękuję!
K.

1 polubienie

@Kamil_ek aż nie wiem co napisać. Dziękuję. Cieszę się, że tak to wszystko odbierasz bo dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję bardzo za budujące słowa, które jeszcze bardziej mobilizują do pracy.

@artur dołączam się do podziękowań.
Za dzisiejszy film również.

Dzięki śliczne. Dla takich odbiorców warto to robić :slight_smile:

@artur ode mnie również wielkie dzięki za te poradniki, bardzo mi ułatwiają. Dzięki również, za podpowiedzi przez messangera. Czekam na więcej, bo nie mam czasu na poświecenie dużej ilości czasu na naukę, a Twoje poradniki mi pomagają powoli iść do przodu.

Dziękuję bardzo. Cieszę się, że mogę pomóc i naprawdę dla takich odbiorców aż chce się starać.

Ja również dołączam się do podziękowań, właśnie dzięki temu że znalazłem jakoś blog z poradami podjalem decyzje o przesiadce z domoticza na HA wcześniej czy to na fb czy na innych stronach jakoś nie mogłem się przekonać do ha a dzięki blogowi już działam na HA pozdrawiam

Wielkie dzięki. Wszystkie Wasze podziękowania są fantastyczne. Cieszę się, że mogę pomóc. Taki cel był tego wszystkiego i naprawdę bardzo się cieszę, że to zaczyna działać. Bardzo Wam dziękuję bo bez Was by się to nie udało. :smiley:

Dzień dobry!
Potrzeba chwili zmusiła mnie do poszukiwania rozwiązań i tak trafiłem najpierw na YT @artur, a następnie tutaj. Gratuluję autorowi pomysłu i dziękuję za dużą dawkę cennej wiedzy, która pomogła mi rozpocząć przygodę z HA. Bazowy system postawiony, cała masa pomysłów na potencjalne zastosowanie (nie tylko w domu) - ale o tym już w innym miejscu.:wink:
Pięknego dnia wszystkim życzę!

Dzięki śliczne i zapraszam do naszego forum. Pisz jak tylko będziesz maił jakieś pytania lub jak będziesz chciał podzielić się swoim doświadczeniem.

1 polubienie

Ja też się podpisuje pod tymi wszystkimi podziękowaniami dla @artur
Stworzyłeś super miejsce w sieci gdzie polskojęzyczna społeczność HA może się integrować i wspierać. Twoje poradniki są kierowane do “Kowalskiego”, który nie musi mieć dyplomu informatyka, elektryka, czy elektronika by rozpocząć swoją przygodę z HA.
Proszę tylko pozostałych członków forum, by pomogli (w miarę swoich umiejętności i możliwości czasowych) Arturowi w rozwiązaniu problemów pojawiających się na forum. Teraz jest nas garstka, ale zapowiada się przedsięwzięcie na skalę krajową, a tego nie uciągnie jedna osoba.

@Marcin dziękuje bardzo za te słowa. Motywacja do dalszej ciężkiej pracy po tych wszystkich Waszych podziękowaniach tylko rośnie :smiley:

Witam wszystkich , a w szczególności Artura .
Wielki szacun za zaangażowanie i poświęcony czas .
Wiele problemów udało mi się rozwiązać oglądając Twoje filmy.

@Krzysztof dzięki śliczne. Cieszę się że filmy spełniają swój cel.

@artur gratuluję pierwszego tysiąca subskrypcji :clap:

2 polubienia

@rafkan dziękuję bardzo. :grin: Po weekendzie będą oficjalne podziękowania na kanale :grin:

@artur, właśnie skończyłem oglądać wszystkie Twoje filmy na YT - trwało to kilkanaście dni ale jestem na bieżąco! Niektóre z nich teraz powtarzam aby utrwalić wiedzę i z niej korzystać. Wielkie dzięki za to co robisz! :slight_smile:

@dan0031 Cieszę się że się przydają :smiley: Zapraszam w takim razie do kolejnych jak tylko się pojawią :slight_smile: Dzięki.

@artur przeglądałem twoje nowe filmy na YouTube, super można się dużo dowiedzieć. Fajnie że prowadzisz ten kanał a i wdać że już się w to wprawiłeś :slight_smile: forum kolejny strzał w 10, fajnie pogadać na forum z ludźmi o tych samych zainteresowaniach . Ludzie mili, nie to co np. na elektrodzie :slight_smile: Jednym słowem super, dobra robota :+1:

Dzięki śliczne za docenienie roboty.