Zdalny dostęp do HA i Synology po DDNS - jak zrobić to z jednej domeny + certyfikaty

Cześć,
W tej chwili mam skonfigurowany zdalny dostęp do serwera Synology i HA poprzez DDNS.
Dostęp do Synology zrobiony jest w ten sposób, że na routerze mam klienta DDNS do no-ip.org. Dalej router ma przekierowane odpowiednie porty na Synology. Na Synology mam także zainstalowany certyfikat, dzięki któremu mogę logować się na niego przez ssl.

Dostęp do HA zrealizowany jest w ten sposób, że HA ma doinstalowanego klienta duckdns. Duckdns ma także wystawiony certyfikat na HA. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogę logować się na HA również po ssl.

Problem polega na tym, że do obydwu usług loguję się po różnych adresach (od różnych dostawców ddns). Jak skonfigurować zdalny dostęp do obydwu usług, aby obie były dostępne z jednego adresu (oczywiście na różnych portach), ale jednocześnie aby logowanie do obydwu usług odbywało się za pomocą ssl?

Jak już masz domenę, to moim zdaniem lepiej stworzyć tunel Cloudflare poprzez uruchomienie jednego kontenera na Synology.
Polecam dla zobrazowania sobie jakie to proste ten aktualny poradnik:

2 polubienia