Do moderatorów Zniknął wpis

Witam, dwa dni temu dodałem komentarz do tego wątku: Inteligentne oświetlenie w łazience - Urządzenia - ArturHome
a dziś go niema :frowning: ?

Zapachniało elektrodą :smiley:

On tam jest, tylko ukryty - jak sądzę chodzi o dyscyplinowanie użytkowników by nie robili zbędnego bałaganu w watkach, ale może niech moderator, który to zrobił wytłumaczy dlaczego nie można mieć dwóch własnych postów po sobie.
(swoją drogą to jest bardzo zły zwyczaj, skoro są możliwości edycji, ale jestem ciekaw czemu siekierka poszła w ruch bez ostrzeżenia)

Moderuję od lat, więc niezależnie co się stanie wskutek tej dyskusji chciałbym zauważyć, że nie jesteśmy tu po to, aby walczyć ze sobą i robić sobie na złość, więc proszę użytkowników też o to by szanowali naszą pracę, gdy staramy się aby forum było maksymalnie czytelne dla przyszłych użytkowników.

PS
Nawet mi czasem ręce opadają, gdy spędzam nad cudzym postem parę minut by stał się czytelny, ale rozumiem, że nie każdy ogarnia podstawy formatowania markdown

Spoko @szopen nie mam do nikogo pretensji po prostu nie wiem dlaczego zniknął. Nie dodałem kolejnego wpisu jednego pod drugim. Fakt taki że edytowałem go chyba 3 razy.

Ja go widzę i jest post pod postem - nie sądzisz chyba, że komukolwiek chciałoby się ciąć twojego posta na pół?

Przywrócę treść (w miejsce w którym być powinna od początku), bo mogę (edytując to co tam nadal widać), ale chyba komuś podpadłeś :smiley:

PS W miarę niedawno ustawienia forum zostały specjalnie zmienione właśnie po to, aby każdy użytkownik mógł bez ograniczeń edytować swoje posty.

Może podpadłem i z góry przepraszam, ale nie wiem komu. Staram się nie być złośliwy jeśli komuś podpadłem to proszę o info przyjmuję krytykę bez obrazy każdy ma prawo mieć własne zdanie. Naprawę go nie widziałem po twojej ingerencji się pojawił (takie małe czary mary).

@Mariusz_Kuciński kolejny raz napisałeś post pod Swoim postem - skoro prośby nie pomagają to tak jak obiecywałem będę usuwał takie wpisy. Uwierz mam inne rzeczy na głowie niż ciągłe poprawienie wpisów użytkowników.

1 polubienie

Sorki już wiem o co chodzi, odpisałem na dwa różne wpisy (dwóch różnych grupowiczów) po sobie. Na przyszłość będę tego pilnował. :beer:

Czy jeśli dopisuje coś po czasie, poprzez edycję starego to czy adresat otrzymuje ponownie powiadomienie?

Do poprawki :slight_smile: - nawet Tobie się przydarza,

Zgadza się, nigdzie nie napisałem, że jestem nie omylny :wink: Już poprawione - takie bywa pisanie z telefonu.

Tylko moderatorzy mogli go widzieć (od momentu moderacji), bo ten post w którym wkleiłem treść nie jest twoim tamtym oryginalnym postem - tamtego nie ruszałem wcale (jest wciąż ukryty/“skasowany” i to jest oddzielny post).


@RobinI30
test4
(treść tylko testowa)

Bardziej chodziło mi o powiadomienia. Bo mam wątpliwości, czy po edycji adresat otrzymał powiadomienie.

próbna edycja

Możemy to sprawdzić - poedytuj i mnie wywołaj (i/lub innych zainteresowanych), sam jestem ciekaw.

@RobinI30

test3

Moim zdaniem jest cisza. Dlatego nie należy tak restrykcyjnie podchodzić do tematu.

1 polubienie

U mnie jak widać było powiadomienie, ale i ja nie jestem za stylem moderacji “a la elektroda”.

test2

Możesz jeszcze raz na próbę edytować. Miałem otwarty temat i może dlatego.

Powiadomienie o edycji “test4” dotarło. Ale miałem otwarte forum. Mam ustawienie powiadomienia na email a tam nic nie przyszło.

Edit:
przejrzałem pocztę wstecz i faktycznie dostaję tylko maile z odpowiedzi. Nie mam żadnego o edycji postu.

Sam już nie wiem :wink: Niektóre zmiany są zgłaszane inne nie.

Istotnie nie wszędzie dostałem powiadomienia, ale nasze zachowanie w tym wątku jest wybitnie nietypowe, a discourse automatycznie filtruje pewne rzeczy.

Jeśli zmiana dotyczy myśli zawartej we wpisie, lub jej rozszerzenia, to powinno być w jednym.
Jednak zdarza się, że kolejny jest w zupełnym oderwaniu od poprzedniego, to powinno być dopuszczalne jako nowy.

Sprawa się częściowo wyjaśniła :slight_smile:
powiad

Tak przeglądam ustawienie i zastanawia mnie ta opcja ja mam to wyłączone ale co daje to ustawienie?

powiadomienia