Inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii

Cześć, kupiłem gniazdko NAS-WR01W z tej aukcji:
https://allegro.pl/oferta/inteligentne-gniazdko-wifi-smart-tuya-z-pomiarem-11679147868

Niestety okazało się, że nie jestem w stanie wgrać tasmoty
"Your device’s firmware is too new.
Tuya patched the PSK vulnerability that we use to establish a connection.
"

Pytanie czy na tym gniazdku mogę wgrać jakiś inny soft dzięki któremu podłącze gniazdko z domoticzem i HA?
Jeśli nie to prosiłbym o polecenie jakiegoś gniazdka na które będę mógł wrzucić tasmote poprzez narzędzie tuya-convert.

Nie na temat, ale smart-plug Neo Coolcam NAS-WR01W jest rozbieralny - tutorialek rozbiórki po kliknięciu w zdjęcie, oprócz tego wszystkie linki do przygotowania się do flashowania “po kabelku”

Kupiłem podobne na Ali i przy flashowaniu komunikat był taki sam. Jak je rozebrałem okazało się że jest inny kontroler, chyba taki jak w żarówkach Hama z Biedronki. Używam przez local tuya i działa do zaakceptowania.

Local tuya nie działa przez chmurę?
Jak z intergracją Domoticz czy HA?

Co to znaczy “podobne” - jakieś konkrety - ma ono jakiś model, brand?

Local Tuya to jest integracja trochę przez chmurę i trochę lokalnie, w dokumentacji masz opis jak się odciąć od chmury (to wtedy będzie lokalnie, ale przy założeniu, że się odcinasz od chmury zwykle lepiej wgrać jakiś alternatywny soft do sprzętu zamiast kombinować)

To jest integracja dla HA, użytkowników Domticza to tu chyba nie ma za wielu.

Co to znaczy “podobne” - jakieś konkrety - ma ono jakiś model, brand?

Jak to często bywa w zakupach z Chin żadnego typu ani modelu. Podobny kolor i kształt.

Kupiłem w końcu gniazdko: [GOSUND SP111]
Tasmotę wgrałem bez problemu, ale mam inny problem ponieważ gniazdko pokazuje napięcie mocno zawyżone, powinno być 235V a mi pokazuje 290V.
To kwestia Tasmoty czy mam wadliwe gniazdko?