Okazja cenowa - smart gniazdko GOSUND SP111

Jeśli ktoś poszukuje gniazdka z pomiarem zużycia prądu to w Media Expert jest promocja na gniazdko - GOSUND SP111

2 polubienia

Można tam wrzucić tasmotę?

@Michał tak można ale następnym razem zanim spróbujesz zadać pytanie skorzystaj z opcji Szukaj na forum, po wpisaniu SP111 dowiesz się sporo o tym gniazdku.

BTW. Ma wrażenie, że obecne młode pokolenie jest bardzo leniwe, ciągle tylko pyta, zero inicjatywy żeby samemu znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie.

1 polubienie

@macek wiem, przepraszam ale aktualnie jadę samochodem i nie za bardzo mogę szukać a widzę, ze promocja tylko dzisiaj.

A poza tym ja raczej nie jestem z młodego pokolenia :joy:

To polecam nie korzystać z telefonu komórkowego ale wiem, ciekowość, brak cierpliwości czasami zwycięża :wink:

Witam w klubie :grin:

Dzięki za cynk, właśnie zamówiłem 4 sztuki :slight_smile:

@rafkan Dzięki za informację, też zamówiłem, ale pewnie wróce z pytaniem jak przyjdą, jak wgrać tasmotę (bo jeszcze w tych kwestiach nie orientowałem się).

Wszystko już zostało opisane na forum w kilku wątkach, proszę zanim zadasz podstawowe pytanie, skorzystaj z opcji Szukaj :slight_smile:

O dzięki za info też kupiłem dwa :slight_smile: dobry pomysł z tematem o okazjach :slight_smile:

@rafkan rozumiem chęć wzajemnej pomocy na forum ale nie rozumiem takich postów “przy okazji” - poruszanie tematu “jak wgrać Tasmota” przy okazji tematu tego wątku, w tej kategorii, w mojej opinii, jest nieuzasadnione (bez sensu). Przy większe liczbie użytkowników forum, część userow w tym miejscu będzie chciała zadać pytania z tym związane i tu prowadzić dyskusję na temat Tasmota a to w konsekwencji doprowadzi do ogólnego bałaganu na forum. Juz zauważam tego objawy bo z natury jesteśmy leniwi i po co szukać rozwiązania w istniejących postach, prościej zadać pytanie i oczekiwać gotowego podanego na tacy. Lubię pomagać ale powtarzanie w kółko tego samego za każdym razem staje się nudne i nie mobilizuje do dalszego angażowania się.
Proponuje odsyłać do istniejących wątków na tym forum.
P.S. Proszę nie traktuj tego jako “ataku” na Twoją osobę.

1 polubienie

@macek słuszna uwaga postaramy się bardziej pilnować tematów. Dzięki za reakcję i liczę, że dalej będziesz nas “gonił” jak będzie coś nie tak.

@rafkan W prawdzie mam HA na Proxmoxie, ale jak coś to będę pytał, ale pierwsze muszą mi przyjść. Dzięki

Gniazdko ponownie w promocji po 39.99zl.
Jak by komuś odrazu nie weszło to trzeba wpisać kod : ME-DAYS

1 polubienie

Tym razem promocja w Komputroniku - 42,90zł

1 polubienie

@macek Spójrz jeden post wyżej na Media Expert jest teraz po 38 a w Komputroniku za 42,90 + transport


Jest tylko małe ale - limit na jedno zamówienie 2 szt.

Ale tylko na dziś - 5 lutego

Trochę OFFTOPIC ale czy może ktoś (najlepiej z Wrocławia lub okolicy) ma może wydrukowaną przejściówkę do flashowania?
https://tasmota.github.io/docs/devices/BlitzWolf-SHP6/#step-8
jak się okazuje takich projektów jest więcej (ostatnio jak tam zaglądałem były 2):

którą mógłbym pożyczyć na parę dni?

Gniazdko dostępne jest w promocji za 39 zł:

1 polubienie

Ktoś ma z tych ostatnich rzutów?
Dają się flashować na jakieś alternatywy, czy tylko Tuya w chmurze?
A jeśli to ostatnie, to która apka/chmura z nimi działa teraz? (Tuya, Smart Life, coś innego?)

PS
Pomijam integrację Tuya local, bo jej stosowanie i tak nie gwarantuje pełnej niezależności od Tuya, a blokowanie ruchu na routerze tylko z powodu gniazdka, to już generalnie jakieś krzywe pomysły :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bez problemu robiłem na Tasmota za pomocą Tuya Convert zakupione w lutym. Bez rozkręcania znaczy.

O kalibracji nie zapomnij…

1 polubienie