Komponent wM-Bus do ESPHome wersja 5.x - wątek ogólny

Jeśli dysponujesz SX1276, to proponuję przejść na Komponent IoTLabs-pl wM-Bus do ESPHome

EDIT:
A tak swoją drogą - wiesz, że nie masz wcięć w tym swoim YAML?

W dokumentacji masz tak:

A u ciebie bez wycięć, wszystko jedno pod drugim:


Chyba, że tak nieskutecznie wkleiłeś ten kod tu na forum.