Maszyna wirtualna dla kamer ip

witam społeczność . mam nie typowe pytanko , ale w skrócie opisz history .
startowałem na HP t 620 . zainstalowany Proxmox a na nim postawiona HA .
Jednak z różnych względów przeszedłem na mini pc fujitsu ponieważ potrzebuję windowsa więc zainstalowałem wirtualbox , na nim HA .Wstępnie jestem zadowolony .

Temat jednak dotyczy kamer . czy istnieją maszyny wirtualne do obsługi wyłącznie kamer , którą można by postawić na proxmox albo na virtual Box .niezależnie od Ha

A jaki problem pojawił się przy instalacji Windowsa na Proxmox? Bo tak też można. Wirtualizacja oparta o Windows 10 (moje założenie, że używasz tej wersji) nie jest dobrym pomysłem bo ten system nie został do tego celu stworzony.

wybrałem ten sposób ponieważ potrzebuje windowsa na codzień . i traktuje ten system jako pierwszy a ha pomaga mi w smart jeżeli chodzi o dom . Na hp t 620 z proxmox instalacja windows i ha to problem , ponieważ ha na proxmox już zużywał mi całą możliwość maszyny ( chodzi o ram i procek

To było oczywiste i nigdy nie mogło działać wydajnie. T620 to terminal i to wystarczy aby stwierdzić jaką moc ma taki komputer. Z tego powodu “przeszedłes na mini fujitsu” i od razu na Windowsa bo “traktuje ten system jako pierwszy a ha pomaga mi w smart jeżeli chodzi o dom”.
Też używam Windowsa na codzień ale nie zostawiam włączonego komputera na 24/7 bo działa na nim system do sterowania moim domem. Z czasam dojdziesz do wniosku, że uruchomienie w ten sposób HA to nienajlepszy pomysł ;).

Masz na myśli software’owe NVR (ang. Network Video Recorder), poczytaj REJESTRATOR KAMER - Software.

a co tam napisałeś ?

1 polubienie

Tu jest taki zwyczaj, że nie piszemy 2 swoich postów po sobie, więc @macek postąpił zgodnie z tą regułą i skompresował całą treść do jednego posta.

Odpowiedziałem w sprawie kamer w nowym poście, potem zauważyłem, że już wcześniej odpowiadałem więc, tak jak pisze @szopen, połączyłem wypowiedzi w jeden post, ten drugi skasowałem.

ok , tak tylko pytałem . Zasady są ważne .
pozdrawiam