Moduł OXT SWTZ22 mini przekaźnik 2 obwody ZigBee Tuya

Witam ponownie.
Pomimo dziwnej dyskusji na temat dlaczego załącza przy puszczaniu przycisku dzwonowego a nie przy naciśnięciu, nadal obstaję przy swoim i jeszcze co nieco dodam o modułach OXT.
Po pierwsze: wydaje mi się, że reakcja przekaźnika jest na puszczenie dzwonkowego przycisku, raczej nikomu, kto chce tak załączać światło lub coś innego, nie będzie przeszkadzać. Przecież chodzi o to aby było KLIK i się np świeci.
Po drugie: po ostatniej aktualizacji Z2M w HA wszystkie moduły są prawidłowo rozpoznawane i można z poziomu Z2M zmieniać ich ustawienia :grin:.
Po trzecie: są to chyba jedyne moduły dopuszkowe, które spokojnie mieszczą się w puszce montażowej (oczywiście głębokiej, a najlepiej bardzo głębokiej).
Po czwarte: niestety od dłuższego czasu nie mogę znaleźć modułów przekaźnikowych OXT Zigbee w żadnym polskim sklepie. O ile dimmery są dostępne, to przekaźników BRAK. Ale za to na Ali…s są i to trochę tańsze niż u naszych rodaków (można szukać w sklepie AVATTO).
Po piąte: zbliża się 11.11 i na Ali szykują się fajne zniżki.

P.S. Osobiście, polecam OXT. Kilka sztuk od jakiegoś czasu u mnie sobie już działa i pomimo dziwnych napięć w sieci, moduły żyją i działają prawidłowo. Teraz czekam na 11-go i będę zamawiał większą partię do swojego domu (oby szybko przyszły). I na koniec o cenie. W porównaniu do standardowych dopuszkowych przekaźników bistabilnych (np F&F) to cenowo wychdzi porównywalnie, a tu można jeszcze coś ciekawego z tym zrobić.

Pozdrawiam zarówno tych, którzy są ZA, jak i tych PRZECIW.