MQTT - problem z działaniem z CC2652P

Masz rację, w końcu to jest konstrukcja DIY, a właściwie to już któraś z generacji tej konstrukcji i mogłaby być po prostu lepsza (choć zmiana konstrukcji wprowadziłaby dodatkowy stopień skomplikowania i być, może podniosła cenę).
Podziwiam twoją determinację - nie wiedziałem wcześniej, że produkujesz dongle na bazie tego projektu.
Natomiast w kwestii zasadniczej taka konstrukcja powinna być wystarczająca do użytku (choć nie do końca jestem zachwycony - znasz może rozwiązanie na problem z Touchlink? a skoro “zjadłeś na tym zęby”, to może masz też jakąś podpowiedź dla @Kajetan i @markusa ).

Przykład z panem z kablówki jest z życia wzięty - jakkolwiek chodziło o inny sprzęt równie nierozpoznawalny inaczej niż po podpiętym porcie, co lepsze w nieświadomości skasowałem sobie wtedy firmware nie w tym co trzeba, ale jeśli chodzi o podobne przypadki to nie jestem jedyny - ktoś produkuje bodajże interfejs sterownika pieca (lub sam sterownik? bo na szczegóły nie zwróciłem uwagi, a zbliżoną sytuację wdziałem na jakimś polskim forum - być może nawet tutaj) na bazie jakiegoś modułu ESP i tam sytuacja jest po prostu ta sama.