Problem z integracja tuya w HA

Witam. W urządzenia Usługi w integracji Tuya mam 5 pól do wpisania. 1 - Kraj - wiadomo o co chodzi. 2 -identyfikator dostępu do Tuya loT - ???. 3 - Hasło dostępu do Tyua loT - ???. 4 konto - ??? 5 - hasło - ???
Posiadam tylko Login i Hasło do konta Tyua loT.

ScreenShot_20220510171602

Niestety nie dam sobie rady z zainstalowaniem local tuya.

Edit:
@krskrab Z kąd ty wziąłeś te dane te okno ???

Napisałeś

one są właśnie z konta Tuya IoT.

Dodatkowo konto developerskie trzeba powiązać z aplikacją Tuya (i/lub Smart Life) używając QR kodu dostępnego w panelu zarządzania kontem Tuya IoT

Instrukcja konfiguracja konta Tuya IoT jest w oficjalnej dokumentacji HA (dotyczy to aktualnej oficjalnej integracji), wszystkie kroki są konieczne.

Niestety robie wszystko zgodnie z zaleceniem ale ciągle przy konfiguracji wysypuje mi błąd. Błąd logowania (2406): skill id invalid

A powiązałeś konto w apce mobilnej (Tyua lub Smart Life)?
https://www.home-assistant.io/integrations/tuya/#2406-skill-id-invalid

Ok udało się Tuya jest w integracji ale nie wykryła mi czujki dymu. SFL-302 hmmm

To reklamacje zgłoś na githubie do autora integracji

Jak dla mnie korpo które opycha swoją technologię do milionów (jeśli nie miliardów :stuck_out_tongue: ) urządzeń IoT i deleguje jedną osobę do obsługi integracji wiodącego systemu ID jest mało wiarygodne, a paręnaście osób. które było zaangażowanych w ten projekt open-source w trakcie jakiegoś zrywu rok temu głównie między lipcem, a wrześniem pachnie studencką inicjatywą :stuck_out_tongue: i wiosny nie czyni (niestety podglądu na to jak rozwój projektu wygląda wewnątrz korpo nie mamy, bo tam to już jest raczej closed-source).

Choć z drugiej strony HA na początku miał jednego kluczowego developera, ale jak widać nad samym HA core pracowało niemal 3000 osób, w tym ponad 100 wniosło bardzo istotne zmiany, a kluczowych developerów jest obecnie kilkunastu jednak trzeba wziąć pod uwagę, że HA to nie tylko core ale i parę pozostałych projektów, więc łącznie pracuje nad tym z cała pewnością ponad 4000 osób, a pomijam integracje niestandardowe, gdzie nie sposób policzyć ilość zaangażowanych w rozwój.