Procesy z życia wzięte - Powiadomienia z akcją

Chciałbym otwierać kartę lovelace z kamerami za pomocą akcji, skąd mam wiedzieć, którą kartę mam otworzyć? Są one jakoś ponumerowane? Pozdrawiam Marcin

Po najechaniu myszą na interesujący widok podświetla się jego “nazwa” (url), albo w trybie edycji widzisz tą ścieżkę.
sys
sys1

Czy udało Ci się rozwiązać tą kwestię? Próbowałem z “mobile_app_notification_cleared” ale mam wrażenie, że to działa tylko w jedną stronę.

Próbuję znaleźć ścieżkę do zakładki media.

Jak włączyć tryb edycji, żeby zobaczyć navigation path jak u Ciebie?

dashborad → 3 kropki po prawej → edytuj >> interesująca zakładka → ikona “ołówka” i widzisz to co wyżej na screenie wklejałem.

Jest też widoczny na pasku adresowym
ScreenShot_20230401185931

Dzieki panowie, wklejałem od razu z plikiem jpg i mi wyskakiwało Unauthorized. Jak wkleilem samą ścieżkę, bez pliku to działa.

Pojedynczy plik ok, wiesz może jak usunąć kilkanaście/dziesiąt typu podjazd_0830-0800.mp4

Doprecyzuj, chodzi o usunięcie wszystkich plików?
Jeśli tak, to najłatwiej przez bigssh lub exec

rm -r /sciezka/do/folderu/podjazd_*
albo wszytsko w folderze
rm -r /sciezka/do/folderu/*
1 polubienie

Dziękuję, choć zależałoby mi na czymś w zasadzie “starsze niż”.

to masz tak:

find [path] [arguments] -exec [command] {} \;
czyli
find /sciezka/do/folderu/* -mtime +60 -exec rm -rf {} \;

tu masz jeszcze atrybuty funkcji “rm” czyli usuwania plików, ja dodaje do “rm -rf” czyli usuwa na siłę wszytsko, foldery też, może najpierw zrób bez -rf i zobacz czy to wystarczy
https://www.man7.org/linux/man-pages/man1/rm.1.html

1 polubienie

Dziękuję :+1: działa bez -rf dokładnie tak jak chciałem find /sciezka/do/folderu/* -mtime +60 -exec rm {} \;

Witam,

Czy komuś udało się w pole wiadomości wciągnąć wartość payload z poprzedniego noda? Mam taki przypadek, że zależnie od stopnia zagrożenia atmosferycznego wartość payload się zmienia i chciałbym to zaimplementować w powiadomieniu z akcją.


w nodzie funkcja


var Text = msg.payload;

msg.payload =
{
    "data":
    {
        "message": Text,
        "title": "Pralka koniec programu",
        "data": {
            "ttl": 0,
            "priority": "high",
            "color": "green",
        }
    }
}
return msg;

Witam wszystkich.

A czy istnieje możliwość, żeby zamiast URI w akcji wykonać konkretną scenę lub zmienić stan switcha?