Przekażniki dopuszkowe

Szukam przekaźników dopuszkowych dwukanałowych (2 szt. z przewodem N, jeden bez N). Najlepiej w standardzie zigbee (działające z Z2M), ale nie będę się upierał, sygnał wi-fi raczej dobry w miejscach instalacji, urządzeń podpiętych pod router przybywa, ale te kilka jeszcze się zmieści. Zależy mi na kompatybilności i braku problemów, cena również odgrywa rolę. Może być sklep w Chinach, lub w kraju jak nie jest dużo drożej. Co polecacie?
Edit
Muszą współpracować z tradycyjnymi włącznikami.

Tutaj coś znajdziesz https://forum.arturhome.pl/t/wlaczniki-wifi-czy-zigbee/1344

To czytałem, piszą o przełącznikach, ja potrzebuję przekaźniki, nie chcę zmieniać wyłączników w domu. To może pytanie, czy te będą działały z Z2m?

Szukaj po obrazkach

to jest Tuya, więc ten sam sprzęt może występować pod różnymi brandami
(ale jeśli znajdziesz 2-3 podobne do twojego jednego konkretnego modelu, to jest to dobrą prognozą, pod linkiem który podrzuciłeś są 3 różne modele).

Jest jeszcze jedna kwestia - Tuya czasem zmienia firmware bądź “flaki”, ale jeśli dany sprzęt jest popularny to prędzej czy później jego obsługa się pojawi (sterowniki są przygotowywane przez użytkowników Z2M to w końcu open-source).