Przełączniki ethernet

To srogo się pomyliłeś, nie pierwszy raz. Najlepiej jest się dop… (bez żadnych podstaw) do kogoś kto szuka stosownego rozwiązania. Gdybym miał coś pozycjonować / promować to nie robił bym na forum z takim małym zasięgiem :wink: Więc ostrzegam - nie będzie pozycjonowania. Swoją drogą jak inni proponują gotowe rozwiązania i sugerują producentów to czy oni nie lokują produktu? (Wydaje się, że tworzysz sztuczne problemy)

Wracając do tematu, przeglądałem już różne rozwiązania i na tą chwilę (możesz być zaskoczony bo miałem promować jakiś inny produkt) BoneIO wydaje się być najlepszą opcją (tak jak wspominałem fajnie byłoby gdyby np. takie rozwiązanie od BoneIO istniało dla 8 lub 16 wejść/wyjść - takie mniejsze wersje).

Czy przy wykorzystaniu BoneIO mogę ten system w jakiś sposób połączyć z oświetleniem, które również korzysta z ściemniacza?

Chciałem poczytać trochę dokumentację projektu, ale na stronie niestety nie ma. Po robocie wejdę jeszcze na discord projektu może coś więcej tam poczytam.

Edit:
Dotarłem w internetach do produktów o których pozycjonowanie zostałem oskarżony (taki polski producent co niedawno zaczął przedsprzedaż, jeśli się nie mylę). Popatrzyłem i poczytałem, ale to rozwiązanie jest niestety bardzo drogie. Ma jakieś tam zalety, ale nadal z pośród wspomnianych dostępnych rozwiązań najlepsze chyba jest boneIO lub system na PLC w podobnym wykonaniu jak zrobił kolega z forum.