[Sprzedam lub Oddam] Osprzęt/akcesoria do PC/ThinClientów/SBC/sieciowe

Sprzęt z drugiej, a może i trzeciej lub czwartej ręki, sprawny, jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu to są/będą zaznaczone.
Bez gwarancji, wykluczam rękojmię. Brzmi dziadosko (pisownia celowa), ale nie planuję dopłacać do ekologii, ostatecznie w braku zainteresowania sprzęt trafi w końcu do kubła na elektro-śmieci (no może poza szczególnie ciekawymi okazami).
Odnośnie cen: jeśli nie określiłem to znaczy “co łaska” :stuck_out_tongue: mogę coś takiego potraktować jako gratis przy zakupie z jakiegoś innego mojego ogłoszenia (przypomnę - sklepu nie prowadzę, inne ogłoszenia to też sprzęt używany, przynajmniej w sensie prawnym).

  1. ssd mSata HS (Half Size, znane też jako mSata mini, to połowa długości, więc nie wszędzie pasuje!) SanDisk U110 16GB.
    Na obrazku stan w momencie demontażu, być może tej chwili przebieg jest minimalnie większy, ale nie mam już pod ręką przejściówki mSata-USB



    porównanie wielkości do typowej klawiatury laptopa

    [pudełko ssd]

  2. RAM (raczej zabytkowy :stuck_out_tongue: z tego co pamiętam zalegają mi różne moduły od sdr po raczej wolne ddr3, sodimm i pełnowymiarowe, sprawdzę szuflady w razie jakiegokolwiek zainteresowania)
    [pudełko RAM/GSM]

  3. Karty pci (NIE pcie!), mini-pci, pcmcia, pccard, (wśród nich głównie karty sieciowe i modemy, ale możliwe, że i sprawne voodoo2 się znajdzie) sytuacja j/w.
    [pudełko RAM/GSM, karton PC]

  4. Płyty główne z 32-bitowymi x86 (w tym nawet konstrukcja 2-procesorowa), sprzęt oczywiście nie pod HA!

  5. Router TP-link TL-WR740N v4, z zasilaczem, wgrany soft Gargoyle (wersja 1.6.2.2 (r42647), by obsy czyli ostatnia możliwe na tym sprzęcie bazująca na openwrt AA), pracował w konfiguracji bridge-client (w kotłowni pellet, więc mimo przedmuchania wnętrza i przemycia obudowy nie wygląda jak nowy :stuck_out_tongue: ). Możliwe zastosowanie jako dodatkowy AP, AP-klient, switch, prosty router, parametry na dziś tyłka nie urywają - Ethernet 100Mbps, AP 802.11n (Wi-Fi 4), 2,4GHz Chyba mam też drugi egzemplarz z uszkodzonymi 2 portami LAN (reszta sprawna i zdatna do wykorzystania, uszkodzenie części switcha nie ma wpływu na pracę reszty). Oba do oddania w dobre ręce.
    obrazek ilustracyjny (fotka z sieci, nie jest to zdjęcie z natury!)

  6. Inne cuda
    Procek Cyrix IBM 6x86MX PR200, stan nieznany ale na breloczek od biedy się nadaje, niestety słabo zachowane napisy od strony radiatora, ale wiem, że to jest ten model
    cpu-collection.de >> IBM >> 6x86MX


    [pudełko czarno-żółte]

a tu taki rarytasik - płytka z kategorii “486-overdrive”, czyli przejściówka za pomocą której do płyty socket-1 (tak: soket łan :stuck_out_tongue: ba tego rodzaju płytki można było wetknąć też w socket-2 i socket-3, a nawet gniazdo koprocesora w płytach SX - choć ta płytka chyba akurat tego trybu nie obsługuje, ale dokumentacja mi nie ocalała) stosowanemu w pierwszych generacjach płyt pod procki klasy 486SX/DX umożliwiała zamontowania późnego wypustu w rodzaju DX2 czy DX4 (486 intela albo AMD), a nawet wypusty klasy “prawie pentium” AMD 5x86 i Cyrix5x86

http://web.inter.nl.net/hcc/J.Steunebrink/amd5x86.htm


[pudełko czarno-żółte]

Lista będzie uzupełniana na miarę wolnego czasu i porządkowania pudeł i szuflad.

1 polubienie