Włącznik światła Zigbee

Czy masz żarówki sterowane po WiFi (yeelight)? Ja tak i nie chcę z nich na razie rezygnować. W tym przypadku mam plafon z dwoma rodzajami oświetlenia dzień/noc i tradycyjne włączanie nie zadziała.
Tzn. zadziała ale nie tak.

Potrzebuję stworzyć układ logiczny który umożliwi, po użyciu włącznika fizycznego wyłączenie odcięcie układu związanego z czujnikiem ruchu aby pozbawić logikę możliwości wyłączenia światła po zaprogramowanym czasie.

Smart żarówki mam tylko w oświetleniu “dodatkowym” (np. lampa stojącą), oświetlenie główne to smart wyłączniki (moduły dopuszczkowe).

:thinking: a może po prostu naciśnięciu przycisku będzie wyłączało/włączało automatyzację w HA związaną z czujnikiem ruchu.

Ok jedno już działa, reszta będzie stanowić wyzwanie.
Stąd mam pytanie, czy ktokolwiek z Was dysponuje takim urządzeniem “MODUŁ OXT MINI PRZEKAŹNIK 1 OBW. BEZ N ZIGBEE TUYA Kod produktu: SWTZ31” i czy jest widoczne w Zigbee2MQTT. Jak wyszukuję bezpośrednio w bazie wspieranego sprzętu to wynik wskazuje OXT SWTZ21, co to oznacza? Czyżby oprogramowanie z grubsza było to samo? Przynajmniej to do komunikacji.

2 posty zostały podzielonye na nowy temat: Moduł OXT SWTZ31 mini przekaźnik 1 obwód “bez N” ZigBee Tuya