Harmonogram zbiórki odpadów

@ajakubek: W jakim dodatku jest dostępny ecoharmonogram? Kiedyś przeglądając HACS, trafiłem w którymś dodatku na wpis tyczący polskich miast z tą aplikacją. Niestety to było na innej maszynce, a u siebie nie umiem tego znaleźć. Myślałem, że to może w Garbage Collection - niestety nie widzę nigdzie możliwości pobrania harmonogramu z tej aplikacji.

Raczej w żadnym, może masz na myśli jakiś Komponent Niestandardowy (bo w HACS z całą pewnością NIE ma Dodatków)…

być może to o to chodzi

PS nieźle się uśmiałem

Dzięki za pomoc, ale już wcześniej to znalazłem. Sorki za błąd, niestety telefon najczęściej “wie lepiej” co człowiek ma na myśli…
BTW, konfiguracja u mnie nie działa. I tak co tydzień pokazuje BIO, tak samo pewnie będzie z zielonymi…

Ja u siebie mam tak:


waste_collection_schedule:
  sources:
    - name: ecoharmonogram_pl
      args:
        town: moje_miasto
        street: moja_ulica
        house_number: numer_domu
      customize:
        - type: Odpady selektywne
          alias: Metale i plastik
        - type: Odpady zielone (trawa i liście)
          alias: Zielone
        - type: Odpady BIO - kuchenne
          alias: Bio
        - type: Odpady zmieszane
          alias: Odpady zmieszane
        - type: Wielkogabaryty
          alias: Odpady wielkogabarytowe   

Każde miasto ma nieco inne typy - sprawdź w swojej aplikacji i w polu “type” wpisz dokładnie tak jak to jest wyświetlane w aplikacji. Z tego co pamiętam to miałem jakiś problem ze zmianami - więc najpościej odinstalować w HACS, zainstalować ponownie, zrestartować HA, wpisać konfig w configuration.yaml z odpowiednim “type” i restart.