Wznawianie odtwarzania

Brakuje Ci jeszcze output


i wstaw subflow “Radio again W” przed głośnik. Sprawdź jeszcze czy w subflow masz wszędzie poprawione nody na swoje urządzenia.

Ok, a możesz powiedzieć jak do procesu dodać output?

U góry pod zakładkami masz input i output: Zrzut ekranu 2020-11-09 o 16.30.07

Ok, teraz jest niby dobrze, ale dostaje API Error

Masz gdzieś błąd w subflow, prześlij całe subflow (wyeksportuj) zobaczę

Proszę, w załączeniu mój subflow
subflow.json (6,3 KB)

Znowu skończył mi się limit… wywolanie.json (8,4 KB)

Tutaj wygląda ok, usunąłeś wszystkie serwery które są nie potrzebne?
Daj jeszcze flow które wywołuje Ci komunikat

No i jak to wygląda?

1 polubienie

Skończył mi się wczoraj limit wiadomości… tutaj masz proces wywołujący…

wywolanie.json (8,4 KB)

Zwiększyłem limity bo wczoraj nie tylko Tobie się skończyły. Fajnie bo ludzie się rozgadali :smiley:

Super, dzięki… a już myślałem, że masz rozwiązanie mojego probelmu :slight_smile:

nie miałem kiedy na to rzucić okiem. :slight_smile:

Znalazłem Twój błąd, Subflow daj przed wiadomość, możesz dorzucić sobie jeśli chcesz (ustawienie głośnika i Twoja wiadomość flows-7.json (972 bajty) ).
Tak powinno to wyglądać:

Błąd miałeś bardzo prosty w treści wiadomości miałeś “massage” a powinno być “message”
Pomyliłeś wiadomość z masażem :grinning: (literówka zdarza się)

Zrobiłem tak jak piszesz, ale niestety nie działa, po komunikacienie nie wraca do Radia.

flows.json (8,8 KB)

Jeśli Ci idzie powiadomienie na głośnik przy odtwarzaniu radia, to powinno Ci działać. Błędy zostały wyeliminowane. Możesz jeszcze zrobić test bez subflow, tj. kopiujesz to co masz w subflow (wszystko), tą część którą masz input i output wstaw w miejsce “radio again W” zobaczysz czy gdzieś nie ma błędu. Jak nie pójdzie to jeszcze możesz posprawdzać po kawałku całe flow za pomocą nodu “Debug”

Hej, wstawiłem… pojawia mi się informacja paused przy drugim procesie z podprocesu… reaguję na zmianę z idle…

A głośnik masz jaki?

Sonos Symfonisk z IKEA

I tutaj jest chyba problem, inny stan przyjmuje niż głośnik googlowy do którego jest ten przykład.
Wydaje mi się że musisz zmienić tylko stan z idle na paused - ale mogę się mylić. Niestety nie mam takiego głośnika więc nie jestem pewien jakie stany przyjmuje ten twój głośnik.

Sonos ma opcję snapshot i restore tylko nie do końca wiem jak jej użyć… i chyba nie trzeba pisać całej tej funkcji… bo wystarczy zrobić snapshot przed komunikatem i potem restore po komunikacie… ale nie potrafię tego wywołać.